25 C
Ulaanbaatar
2021/07/24 [17:52:23]
Хан-Уул
ДҮҮРГИЙН ИРГЭДИЙН ТӨЛӨӨЛӨГЧДИЙН ХУРЛЫН ТЭРГҮҮЛЭГЧДИЙН АЖЛЫН АЛБА БОЛОН
ХАН-УУЛ ДҮҮРГИЙН ЗАСАГ ДАРГЫН
ТАМГЫН ГАЗАР,
ЗАСАГ ДАРГЫН ДЭРГЭДЭХ ХЭЛТЭС, АЛБАДЫН АЖИЛТАН, АЛБАН ХААГЧДЫН УТАСНЫ ДУГААР

Удирдлагууд

Г.Батсайхан ИТХ-ын дарга
Н.Буянхишиг Тэргүүлэгчдийн нарийн бичгийн дарга бөгөөд Ажлын албаны дарга 99114217
 Я.Энхбаатар  Хурлын даргын зөвлөх 99112437
Э.Батмөнх  ГХУСАЗСЗ-ийн нарийн бичгийн дарга 91093900

Санхүү захиргааны хэлтэс

Санхүү, захиргааны хэлтсийн дарга
 Г.Эрхэмбаяр Хүний нөөцийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн /бичиг хэрэг/  88025976
98222300
Г.Дөлгөөн Архив, бичиг хэрэг хариуцсан ажилтан 89005257
Б.Дуламсүрэн Ерөнхий нягтлан бодогч 99111351
Б.Хонгорзул Тооцооны нягтлан бодогч 80024001
Э.Халиун Хурлын даргын шуурхай асуудал хариуцсан ажилтан 88108943
Г.Мөнхсайхан Жолооч 91161516
Ш.Баттулга Жолооч 88192399

Хуралдаан, зохион байгуулалтын хэлтэс

П.Амартүвшин Хуралдаан, зохион байгуулалтын хэлтсийн дарга 94116298
91195115
Л.Отгонхүү Гадаад харилцаа, хуралдаан хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 99105467
Ц.Золжаргал Хуралдаан хариуцсан мэргэжилтэн 94100072
Н.Алимаа Тэргүүлэгчдийн хуралдаан хариуцсан ажилтан 88096782
Б.Батцогт Зураглаач, тоног төхөөрөмж хариуцсан ажилтан 88027864
Б.Чулуунбаатар Зураглаач, тоног төхөөрөмж хариуцсан ажилтан 99003790
Д.Баасандорж Намын бүлэг хариуцсан ажилтан 91111670
Б.Хосбаяр Намын бүлэг хариуцсан ажилтан 99604262
Б.Алтанчимэг Хэвлэл мэдээлэл хариуцсан ажилтан 89072211
  Б.Цолмон   Хэвлэл мэдээлэл хариуцсан ажилтан   99102263

Хууль эрх зүй, олон нийттэй харилцах хэлтэс

Хууль эрх зүй, олон нийттэй харилцах хэлтсийн дарга
Ц.Уртнасан Тогтоол шийдвэрийн биелэлт, хууль, эрх зүйн асуудал хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 99929387
Р.Болормаа Тогтоол шийдвэрийн биелэлт, хууль, эрх зүйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 88116864
Ц.Номиндарь Хуулийн сурталчилгаа хариуцсан мэргэжилтэн 99124449
Э.Болорцэцэг Иргэний танхим хариуцсан мэргэжилтэн 94033860
А.Солонго Иргэний танхим хариуцсан мэргэжилтэн
С.Цэнгэлмаа Иргэний танхим хариуцсан мэргэжилтэн 99870926
 Э.Мөнхтогтох Иргэний танхим хариуцсан мэргэжилтэн  88702025
Л.Баасандорж Иргэний танхим хариуцсан мэргэжилтэн 99797511
 Б.Мөнх-Ундрал Иргэний танхим хариуцсан мэргэжилтэн  80100020
 Б.Хандсүрэн  Иргэний танхим хариуцсан мэргэжилтэн  99757080
 Н.Долгорсүрэн  Иргэний танхим хариуцсан мэргэжилтэн  80123030
 Г.Солонго  Иргэний танхим хариуцсан мэргэжилтэн   88249579

Засаг даргын Тамгын газар

Ж.Алдаржавхлан Засаг дарга
Б.Цэрэн Засаг даргын Хөгжлийн бодлогын асуудал хариуцсан нэгдүгээр орлогч 94251244
А.Амартүвшин Засаг даргын Хүний хөгжил, нийгмийн бодлогын асуудал хариуцсан орлогч 99115421
С.Сайнбаяр Засаг даргын Эдийн засаг, төлөвлөлт, хот тохижилтын асуудал хариуцсан орлогч 99057926
Ч.Бат-Оргил  Засаг даргын зөвлөх 99106247
С.Энхбаяр Тамгын газрын дарга 99993140

Төрийн захиргааны удирдлагын хэлтэс

Н.Сарангуа Хүний нөөцийн ахлах мэргэжилтэн 99996390
Ч.Ариунжаргал Захиргааны бодлогын хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн 88016365
Б.Ариунаа Удирдах ажилтны шуурхай зөвлөгөөн, тогтоол шийдвэрийн биелэлт хариуцсан мэргэжилтэн 88181235
Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн 77771965
Э.Цэвэлмаа Өргөдөл гомдол, нэг цэгийн үйлчилгээний  ажилтан 88068639
Б.Янжинлхам Хороо хариуцсан мэргэжилтэн 98778888
С.Тунгалагмөрөн Хороо хариуцсан ажилтан 98114515
Ш.Ган-Эрдэнэ Бичиг хэргийн эрхлэгч 91928118
 И.Бадамгарав Албан хэрэг хөтлөлт, түүний зохицуулалт хариуцсан ажилтан 88829664
Б.Мөнх-Оргил Дотоод сүлжээний инженер 99791180
 Н.Шинэчимэг Утасны лавлагаа хариуцсан оператор 88277321
Хууль зүйн тасаг
Ч.Байгаль Тасгийн дарга 99106291
Б.Очир Эрх зүйн маргаан шийдвэрлэлт хариуцсан мэргэжилтэн 99063542
Т.Райса Эрх зүйн сургалт, сурталчилгаа хариуцсан мэргэжилтэн 99967384

Санхүү, төрийн сангийн хэлтэс

М.Цогзолмаа Хэлтсийн дарга 99114608
Б.Нарантуяа Төсвийн орлогын ахлах мэргэжилтэн 99194168
Б.Туул Ерөнхий нягтлан 88104441
Ч.Соддулам Бүртгэлийн мэргэжилтэн 80556781
Б.Тулга Төсвийн мэргэжилтэн 99006866
С.Золжаргал Төсвийн салбарын мэргэжилтэн 99172023
О.Болормаа Хөрөнгө оруулалт хариуцсан мэргэжилтэн 99066531
Ц.Лхагвасүрэн Сургалт, тайлан мэдээ хариуцсан мэргэжилтэн 88653553
Г.Ганцэцэг Банкны төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн 88137315
Л.Жанчивдорж Банкны төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн 99147784
Ч.Мянган Банкны төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн 90094000
О.Мөнх-Эрдэнэ Банкны төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн 88849666

Г. Лувсанжамъян

Засаг Даргын үйл ажиллагааны хөтөлбөр, түүний хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн 99997528

Төлөвлөлт, гүйцэтгэлийн хяналтын хэлтэс

М.Цогзолмаа Хэлтсийн дарга 99114608
Б.Нарантуяа Төсвийн орлогын ахлах мэргэжилтэн 99194168
Б.Туул Ерөнхий нягтлан 88104441
Ч.Соддулам Бүртгэлийн мэргэжилтэн 80556781
Б.Тулга Төсвийн мэргэжилтэн 99006866
С.Золжаргал Төсвийн салбарын мэргэжилтэн 99172023
О.Болормаа Хөрөнгө оруулалт хариуцсан мэргэжилтэн 99066531
Ц.Лхагвасүрэн Сургалт, тайлан мэдээ хариуцсан мэргэжилтэн 88653553
Г.Ганцэцэг Банкны төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн 88137315
Л.Жанчивдорж Банкны төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн 99147784
Ч.Мянган Банкны төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн 90094000
О.Мөнх-Эрдэнэ Банкны төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн 88849666
Г. Лувсанжамъян Засаг Даргын үйл ажиллагааны хөтөлбөр, түүний хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн 99997528

Нийгмийн хөгжлийн хэлтэс

О.Мягмарсүрэн Хэлтсийн дарга 88104141
Р.Цэвээндулам Гэр бүл, хүүхэд, залуучуудын асуудал хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 88039255
Д.Батцэрэн Төрийн бус болон олон улсын байгууллага, хөдөлмөр, нийгмийн хамгааллын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 99222605
Б.Саранцацрал Боловсрол, соёл урлагийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 99814456
П.Мөнхзул Эрүүл мэнд, биеийн тамир, спорт, индексийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 99158385

Тохижилт, нийтийн аж ахуйн хэлтэс

Тохижилт, нийтийн аж ахуйн хэлтэс
Нэр Албан тушаал
Утас
1  Ц.Алтангэрэл Хэлтсийн дарга 99080446
2 Э.Баатарсүрэн  Байгаль орчин, агаарын бохирдол хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 99133367
3  О.Солонгоо  СӨХ, нийтийн аж ахуй хариуцсан мэргэжилтэн  99190246
4 О. Алтангэрэл  Гэрэлтүүлэг, рекламны байгууламж, дэд бүтэц хариуцсан мэргэжилтэн 88057973
5 Орчны бохирдлын хяналт хариуцсан ажилтан

Хүнс, худалдаа үйлчилгээний хэлтэс

 Л.Саруултуяа Хэлтсийн дарга 99003381
Хөдөө аж ахуйн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн
 П.Баяржаргал Худалдаа, ахуйн үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн 99007567
З.Баасандорж Үйлдвэрлэл, инноваци, авто засвар хариуцсан мэргэжилтэн 99081637
Г.Тэргэл Хоол үйлдвэрлэл, аялал жуулчлал хариуцсан мэргэжилтэн 80118945

Цэргийн штаб

Г.Жаргалсайхан        Цэргийн штабын дарга     /Хурандаа/ 99005175
Jargalsaikhan@khanuul.mn
Н.Насанбат Тоо бүртгэлийн офицер /Хошууч/ 99993962
Nasanbat@khanuul.mn
Н.Мөнгөнө Дайчилгааны офицер             /Ахмад/ 89940011
Э.Бат-Эрдэнэ Төлөвлөлт, сургалтын офицер /Ахмад/ 80900404
Н.Цэцэгбал Мэдээллийн аюулгүй байдлын офицер /Хошууч/ 99036155
Tsetsegbal@khanuul.mn
М.Төрмандах Шуурхай байдлын ахлагч /ахлах ахлагч/ 88002704

Аж ахуй, өмчийн хэлтэс

З.Буянт Хэлтсийн дарга 99994023
 Ч.Мөнхгэрэл  Өмчийн бүртгэл, ашиглалт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 99130855
 А.Азжаргал  Ерөнхий нягтлан бодогч 99199899
Г.Сарангэрэл Мэдээллийн технологийн мэргэжилтэн 99094638
Б.Янжмаа  Нягтлан бодогч 88079830
Ч.Эрдэнэчимэг Нягтлан бодогч 88015272
Н.Цогзолмаа Архивын арга зүйч 99060348
Д.Хонгорзул Архивч 88006440
Ш.Ган-Эрдэнэ   Бичиг хэргийн эрхлэгч 91928118
 И.Бадамгарав Албан хэрэг хөтлөлт, түүний зохицуулалт хариуцсан ажилтан 88829664
Б.Мөнх-Оргил Дотоод сүлжээний инженер 99791180
 Б.Долгор  Нярав 88565767
 Н.Шинэчимэг  Утасны лавлагаа хариуцсан оператор 88277321
 Э.Мөнхбаатар  Жолооч 88088542
 Х.Чинзоригт  Жолооч 99654885
 Г.Энх-Амгалан  Жолооч 80075558

Шуурхай ажил, олон нийттэй харилцах алба

М.Өнөрсайхан Хэвлэл мэдээлэл, олон нийттэй харилцах асуудал хариуцсан  ахлах ажилтан 88108410
unur8410@gmail.com
О.Одцэрэн Засаг даргын зөвлөлийн хурал, шагнал хариуцсан мэргэжилтэн 89872870
Э.Энхтайван Засаг даргын гадаад харилцаа хариуцсан мэргэжилтэн 88667214
Д.Балжинням Цахим сан хариуцсан ажилтан 99305409
hanuul.tsahimsan@gmail.com
А.Мөнгөншагай Дотоод зохион байгуулалт хариуцсан ажилтан 80661266
Ц.Дорждэрэм Засаг даргын шуурхай ажил хариуцсан туслах 88777123

1-р хороо

И.Сарангэрэл  Засаг дарга 80003067
 Р.Солонго  Зохион байгуулагч 96662257
Д.Алтансувд  Зохион байгуулагч 99549495
Г.Дашхорол  Улсын бүртгэгч 99901866
G.dashka_dh@yahoo.com
Э.Сарангэрэл  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 88088440
Sarangerel@khanuul.mn
Х.Энхтайван Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 94909788

77196501 – 1002

2-р хороо

 Э.Насан-Очир  Засаг дарга  99792733
Г.Алтансувд  Зохион байгуулагч 90339343
Д.Одонтуул Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 99120111    88940207
Odontuul@khanuul.mn
П.Оюунцэрэн  Улсын бүртгэгч 88058185
Oyuntsrn@yahoo.com
Ш.Хоролмаа Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 96050010

77196502 – 2002

3-р хороо

С.Батхишиг  Засаг дарга 99184436
Д.Амгаланбаатар  Зохион байгуулагч 93089333
Д.Золжаргал  Зохион байгуулагч 86083305
Б.Бямбазаяа  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 91901012
Б.Ариунтунгалаг  Улсын бүртгэгч 80054590
Ариунчимэг Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 99084192

77196503 – 3002

4-р хороо

О.Ганхуяг  Засаг дарга 88080763
Gankhuyg_0427@yahoo.com
И.Болор-Эрдэнэ  Зохион байгуулагч 99203712
Т.Оюунжаргал  Зохион байгуулагч 90081228
Г. Баттулга  Улсын бүртгэгч 89002928
Tulgaa_7225@yahoo.com
Г.Уранбилэг Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 80002498
Б.Цэрэндэжид  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 98199808

5-р хороо

 Засаг дарга
П.Наран Зохион байгуулагч 95256866
Х.Очирваань Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 99057169
Б.Бямбасүрэн  Улсын бүртгэгч 99177642
Б.Анхтуяа Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 80136464
Anhtuya0619@yahoo.com

77196505 – 5002

6-р хороо

А.Сүххишиг  Засаг дарга 91918378
Б.Сугар  Зохион байгуулагч 99002560
Энхсаруул  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 99022313
Д.Өлзийжаргал  89005693
Л.Аззаяа Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

77196506 – 6002

7-р хороо

Г.Уянга  Засаг дарга 88102713
С.Нарантуяа  Зохион байгуулагч 86164146
Д.Оюунгэрэл  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 90190601
Ж.Мөнхдулам  Улсын бүртгэгч 89700716
Б.Байгалмаа Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 96011309

77196507 – 7002

8-р хороо

Д.Алимаа  Засаг дарга 89118179
Б.Халиунаа  Зохион байгуулагч 88779052
Г.Оюун-Эрдэнэ  Зохион байгуулагч 93096566
Д.Амгалан  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 98112790
Ш.Оюунцэцэг Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 96019191
Т.Оюунгэрэл  Улсын бүртгэгч 99178719

77196508 – 8002

9-р хороо

М.Насанжаргал  Засаг дарга 90900323
О.Анхтуяа  Зохион байгуулагч 94014843
М.Намжилмаа  Зохион байгуулагч 88695948
Э.Батчимэг  Улсын бүртгэгч 88039598
Ц.Отгонбаяр Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 88565225, 93393637
Л.Дэлгэрмаа  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 91016467

77196509 – 9002

10-р хороо

Ц.Чинзоригт  Засаг дарга 99108750
Chinzo1119@yahoo.com
Ч.Баярмаа  Зохион байгуулагч 99945620
Б.Ганжуурмядаг  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 96008651
Ч.Батцэцэг  Улсын бүртгэгч 88122528
С.Дарьдулам Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 88924268

77196510 – 1012

11-р хороо

 С.Ариунтуяа  Засаг дарга 99074237
Г.Анхбаяр  Зохион байгуулагч 91915549
С.Ахмарал  Зохион байгуулагч 96400450
Ж.Лхамаа  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 98014554
Т.Мөнгөнцэцэг Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 80087843

77196511 – 1102

12-р хороо

Д.Долгор  Засаг дарга 95823313
Т.Энхцацрал  Зохион байгуулагч 88902053
Э.Алтайхүү  Зохион байгуулагч 98111020
А.Хишигжаргал  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 94411411
Л.Цэдэндулам  Улсын бүртгэгч 94114682
Ц.Гансүх Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 99054850

77196512 – 1202

13-р хороо

А.Одбаяр  Засаг дарга 96071116                          88338388
Odbayar08112@yahoo.com
Ц.Сайнзаяа  Зохион байгуулагч 88065133
М.Бадамханд  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 96988988
Н.Энхтуул  Улсын бүртгэгч 96320010
Munkhtsetseg.chinbat@yahoo.com
Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

70196513 – 1302

14-р хороо

Д.Ганбадрах  Засаг дарга 99078523
ganbadrakh0826@gmail.com
Ц.Отгонцэцэг  Зохион байгуулагч 88061300
Enhjargal.tserendemberel@yahoo.com
Г.Хоролгарав  Хөгжлмйн нийгмийн ажилтан 92032552
С.Сарантуяа  Улсын бүртгэгч 88092528
Sevjidsarantuya@yahoo.com
О.Гэрэлмаа Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 99904130

77196514 – 1402

15-р хороо

П.Мөнх-Эрдэнэ  Засаг дарга 99996632
С.Цэрэнханд  Зохион байгуулагч 99241622
Б.Баярмаа  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 91138287
 Улсын бүртгэгч
Г.Алтантуяа Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 88088717

77196515 – 1502

16-р хороо

Ж.Хишигбаяр  Засаг дарга 90137777
О.Мягмарсүрэн  Зохион байгуулагч 88061821
Ц.Алтангэрэл  Зохион байгуулагч  95172715
Г.Одчулуу  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 80014243
С.Оюунчимэг  Улсын бүртгэгч 88858050
Т.Оюун  Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 89577979

77196516 – 1602

17-р хороо

 Д.Энхжаргал  Засаг дарга  99046086
 Д.Дагинцоо  Зохион байгуулагч 99611969
Ж.Гантуяа  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 86003258

77196517

18-р хороо

Д.Мөнхжаргал  Засаг дарга  99305599
Э.Энхханд  Зохион байгуулагч 96028687
88167415
М.Түвшинзаяа  Хөгжлийн нийгмийн ажилтан  99868512                                 86868512

77196518

19-р хороо

 П.Саруул  Засаг дарга  99088511
 Э.Сувд-Эрдэнэ  Зохион байгуулагч  88163115
Я.Нямбаяр Хөгжлийн нийгмийн ажилтан 99253603

77296519

20-р хороо

А.Отгон-Эрдэнэ  Засаг дарга  88106126
     М.Энэрэл  Зохион байгуулагч 98008858
 Нийгмийн ажилтан

77296520

21-р хороо

 Б.Байгалмаа  Засаг дарга 99017320
Ц.Зулбадам  Зохион байгуулагч 95926667
И.Наранцэцэг  Нийгмийн ажилтан  88853989

77196521

Газар зохион байгуулалтын алба

Б.Батчимэг Албаны даргын үүрэг гүйцэтгэгч 341997

9905-6537

Ш.Мягмарсүрэн Ахлах мэргэжилтэн 7000-2278

9903-3886

Б.Гончигдорж Газар зохион байгуулагч 1, 8, 14, 19-р хороо 344927

9991-8939

Т.Буянбат Газар зохион байгуулагч 4, 5, 7, 13, 17-р хороо 344927

9111-9015

Л.Мөнх-Эрдэнэ Газар зохион байгуулагч 9, 15, 20, 21-р хороо 344927

9966-4363

Ц.Уянга Газар зохион байгуулагч 2, 11, 12, 18-р хороо 344927

8803-8998

Б.Эрдэнэцэцэг Газар зохион байгуулагч 3, 6, 10, 16-р хороо 344927

9111-0723

Г.Ганбаяр Газрын төлбөр хариуцсан мэргэжилтэн 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21, 344927

9191-9828

Г.Дэлгэрмаа Газрын төлбөр хариуцсан мэргэжилтэн 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20, БХУДЦГ-ын гурвалсан гэрээ 344927

9918-2332

Б.Балдорж Газар өмчлөлийн мэргэжилтэн 3, 5, 7, 9, 13, 21-р хороо 344927

9133-8005

Ц.Отгонжаргал Газар өмчлөлийн мэргэжилтэн 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16-р хороо 344927

9908-4086

Д.Оюунсүрэн Кадастрын мэргэжилтэн 344927

8807-8711

С.Батхишиг Архивын ажилтан 344927

8910-4374

А.Энхсайхан Бичиг хэргийн ажилтан 344927

8888-5503

Г.Гаваа Нягтлан бодогч 344927

9918-2413

Онцгой байдлын хэлтэс

Д.Бат-Эрдэнэ                 /Дэд хурандаа/ Хэлтсийн дарга 8881-0203

9900-2501

Б.Цогтоо
/Дэд Хурандаа/
 Гал түймрийн улсын хяналтын ахлах байцаагч 8011-1189
Ц.Барсхүү /Ахмад/ Гал түймрийн улсын хяналтын байцаагч 9669-6910
Д.Баярсайхан /Ахмад/ Ахлах нягтлан бодогч 8803-4866
Ж.Ганхуяг /Ахмад/  Автын механик 9917-5538
Т.Баярмаа /Хошууч/  Ангиллын сургалт сурталчилгаа, урьдчилан сэргийлэх асуудал хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 9918-5679
И.Өнөрзул  /Дэслэгч/  Ангиллын сургалт сурталчилгаа, бие бүрэлдэхүүний сургалт хариуцсан мэргэжилтэн 9988-0744

9291-9595

Т.Одгэрэл /Дэслэгч/  Гамшгийн эрсдэлийн удирдлага, үнэлгээ, дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн 8807-4552
Ч.Алтанцэцэг  /Дэд ахлагч/ Бичиг хэрэг, архивын эрхлэгч 8032-3252

9906-4787

Гал түймэр унтраах, аврах 14-р анги  Шуурхай удирдлагын оператор 8010-5014
Гал түймэр унтраах, аврах 30-р анги  Шуурхай удирдлагын оператор 8010-5030
Гал түймэр унтраах, аврах 65-р анги  Шуурхай удирдлагын оператор  8010-5065

Мэргэжлийн хяналтын хэлтэс

Б.Алтантуяа Хэлтсийн дарга 9901-3037
Б.Болорзаяа Дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн 9986-6526
Б.Баянхутаг Эрүүл ахуй халдвар хамгааллын хяналтын улсын ахлах байцаагч 9903-9236
Г.Бат Байгаль орчны хяналтын улсын ахлах байцаагч 8808-4743
Б.Алдарсайхан Ургамал хамгаалал хорио цээрийн хяналтын улсын байцаагч 8810-4936
С.Гантуяа Хүнсний чанар стандартын хяналтын улсын байцаагч 8905-5252
Г. Ганбаяр Нийгмийн хамгааллын хяналтын улсын байцаагч 9999-9409
Б. Ганболд Геологи уул уурхайн хяналтын улсын ахлах байцаагч 9191-0860
А. Золзаяа Мал эмнэлгийн хяналтын улсын байцаагч 9919-6395
М.Мөнгөнчимэг Байгаль орчны хяналтын улсын байцаагч 9906-8281
Л.Мөнхсаруул Эрүүл ахуй халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч 9191-3919
Д.Рэгзэдсүрэн Эрүүл ахуй халдвар хамгааллын хяналтын улсын ахлах байцаагч 9985-9560
Д.Соёлмаа Эмчилгээний хяналтын улсын ахлах байцаагч 9595-0286
Ц. Сүглэгмаа Хүнсний чанар стандартын хяналтын улсын байцаагч 9908-2904
Г. Туяа Нийгмийн хамгааллын хяналтын улсын байцаагч 9919-6594
О. Хишигбаяр Хөдөлмөрийн хяналтын улсын байцаагч 9915-0603
Г.Нарантуяа Хөдөлмөрийн хяналтын улсын байцаагч 9919-0113
Ж. Туул Мал эмнэлгийн хяналтын улсын байцаагч 8807-1389
Н. Энхмаа Хүнсний чанар стандартын хяналтын улсын байцаагч 8803-9726
Б. Мөнхдэлгэр Мал эмнэлгийн хяналтын улсын байцаагч 9927-8904
Э. Отгонсүрэн Эрүүл ахуй халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч 9918-7946
П. Туяа Эм био бэлдмэлийн хяналтын улсын байцаагч 8809-0385
Н. Батнягт Боловсролын хяналтын улсын байцаагч 9910-2319
Б.Очмаа Эрүүл ахуй халдвар хамгааллын хяналтын улсын байцаагч 9900-5488
О. Нарангэрэл Хүнсний чанар стандартын хяналтын улсын байцаагч 8800-4294
Н.Болор-Эрдэнэ Мал эмнэлгийн хяналтын улсын байцаагч 99837-269

Дотоод Аудитын алба

О.Одгэрэл Албаны дарга 70001808              94081905
Ү.Шинэтөр Ахлах Аудитор 70001015              86746974
Б.Амарбаясгалан Ахлах Аудитор 70001015              89119597
Ц.Очирбат Аудитор 70001809              99160443
Г.Тулга Аудитор 70001015              88811777
Э.Цэцэгээ Аудитор 70001809              88086747
М.Өлзийхишиг Аудитор 70001809              90753393
Б.Нямсүрэн Нягтлан 70001809              99263700

Боловсролын хэлтэс

Ж.Отгонхорлоо Боловсролын хэлтсийн дарга 342470

88091607

С.Эрдэнэчимэг Статистик мэдээ, хяналт-шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн 342472

99036015

Д.Алтантуяа Бага боловсрол хариуцсан мэргэжилтэн 342472

88113805

 Р.Түвшинжаргал Сургуулийн өмнөх боловсрол, хүүхэд харах үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн 342472

88074487

Д.Лхагвадэмбэрэл Албан ба албан бус боловсрол хариуцсан мэргэжилтэн 342472

99142798

Б.Бат-Үсэг Төсвийн төлөвлөлт нягтлан бодох бүртгэл хариуцсан мэргэжилтэн 342472

99194029

 Д.Далайжаргал  Архив бичиг хэрэг, дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн 342472

88071556

Статистикийн хэлтэс

О.Гэрэл Хэлтсийн дарга 344227

99007416

Д.Оюунгэрэл Ахлах мэргэжилтэн 344227

88109956

Ц.Энх-Оюун Мэргэжилтэн 341136

99843859

Ж.Энх-амгалан Мэргэжилтэн 341136

99038289

Б.Тодмаа Мэргэжилтэн 341136

95973584

Э.Энхгэрэл Мэргэжилтэн 341136

99028961

П.Бат-эрдэнэ Мэргэжилтэн 341136

88023060

Ахмадын хороо

Д.Совдоо Дарга 341949

94648309

Ж.Сарантуяа Ахлах зохион байгуулагч 341949

99005370

Б.Агиймаа  Бичиг хэрэг, архив 341949

99173437

Х.Жанчив Хороо хариуцсан зохион байгуулагч 341949

95808590

Худалдан авах ажиллагааны алба

Т.Улсболд Албаны дарга 7000-0911

97101111

Н.Содном Ахлах мэргэжилтэн 7000-0911

88882514

М.Бат-Эрдэнэ Худалдан авах ажиллагаа хариуцсан мэргэжилтэн 7000-0911

99914782

С.Маргад-Эрдэнэ Нягтлан бодогч 7000-0911

88026044

Т.Гантуяа Цахилгаан, дулаан хариуцсан инженер 7000-0911

99035515

Д.Билгүүн Бичиг хэрэг, архивын ажилтан 7000-0911

99032480

Н.Ариунбилэг Барилгын инженер 7000-0911

99083757

Э.Энхтамир Тайлан мэдээ, сургалт хариуцсан мэргэжилтэн 7000-0911

88017707

Бүртгэлийн хэлтэс

С.Оюун-Эрдэнэ Хэлтсийн дарга 70111255

99108949

Ц.Пүрэвсүрэн Хяналтын улсын байцаагч 77241890

99115917

Д.Оюунтуяа Иргэний бүртгэлийн тасгийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч 77241890

99100910

Э.Бат-Очир Улсын Бүртгэгч 89082121
З.Уянга Улсын бүртгэгч 88044678
Д.Бадамрагчаа Улсын бүртгэгч 99958440
Х.Уранцэцэг Улсын бүртгэгч 99195695
 Б.Буяннэмэх Улсын бүртгэгч 99519165
Г.Дашхорол 1-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196501-1002

99901866

П.Оюунцэрэн 2-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196502-2002

88058185

Б.Ариунтунгалаг 3-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196503-3002

80054590

Б.Нарантуяа 4-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196504-4002

94085464

Б.Бямбасүрэн   5-р хорооны Улсын бүртгэгч  77196505-5002

99177642

Д.Өлзийжаргал 6-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196505-6002

89005693

Ж.Мөнхдулам 7-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196507-7002

89700716

Н.Энхболд 8-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196508-8002

99629798

9-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196509-9002
Ч.Батцэцэг 10-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196510-1012

88122528

11-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196511-1102
Л.Цэдэндулам 12-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196512-1202

94114682

Н.Энхтуул 13-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196513-1302

80009632

C.Сарантуяа 14-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196514 – 1402

88092528

С.Очмаа 15-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196515 – 1502

99760024

16-р хорооны Улсын бүртгэгч 77196516 – 1602
 С.Гэрэлтогтох  17-р хорооны Улсын бүртгэгч 96630999
 С.Оюунчимэг  18-р хорооны Улсын бүртгэгч  88858050
 19-р хорооны Улсын бүртгэгч
Н.Уртнасан  20-р хорооны Улсын бүртгэгч  99172904
Ц.Энхжаргал  21-р хорооны Улсын бүртгэгч 99869601
Г.Дэлгэрсайхан Нярав  98801133
 Ч.Октябрь  Архивч, мэдээлэл технологийн ажилтан  91113237
 Г.Ууганзаяа Бичиг хэрэг  99602293
Эд хөрөнгийн эрхийн бүтгэлийн тасаг
Б.Авирмэд Тасгийн дарга бөгөөд улсын ахлах бүртгэгч 91992291
М.Оюунгэрэл Улсын бүртгэгч 99150707
Л.Оюунчимэг Улсын бүргэгч 96664788
Ж.Уранцэцэг Улсын бүртгэгч 88113925
Г.Оюунгэрэл Улсын бүртгэгч 89020428
О.Оюунгэрэл Улсын бүртгэгч 99058899
О.Азжаргал Улсын бүртгэгч 88860104
 Г.Ганцэцэг  Улсын бүртгэгч  99061422
 Н.Энхмаа  Архивч  77241890

99145252

 Н.Энхмөнх  Архивч  77241890

95681388

 Мишээл үйлчилгээний төв
 С.Баттөгс МҮТ-ын ахлах  88113813
 Ч.Батсүх Хяналтын улсын байцаагч  99199978
 Г.Өлзийбаяр ЭХЭБ-ийн улсын бүртгэгч  99091476
 С.Гэсэрмаа  ЭХЭБ-ийн улсын бүртгэгч  99177266
 М.Анхныбаяр ЭХЭБ-ийн улсын бүртгэгч  99036579
 Б.Мөнхдөлгөөн ЭХЭБ-ийн улсын бүртгэгч  88910988
 Т.Оюунгэрэл Иргэний улсын бүртгэгч  99178719
 А.Мөнхзул Иргэний улсын бүртгэгч  96443005
 Б.Энхжаргал Иргэний улсын бүртгэгч  99079345
 У.Мандахтуяа Хуулийн этгээдийн улсын бүртгэгч  99243068
 Н.Энхтуяа Хуулийн этгээгдийн улсын бүртгэгч  99243068
 Б.Эрдэнэтуяа ЭХЭБ-ийн гэрээт  88087644

“Нийтлэг үйлчилгээний алба” ОНӨААТҮГ

Ч.Базарзаяа Захирал 70007626
Э.Солонго Нягтлан бодогч 70148646

99189989

Г.Золжаргал Хүний нөөц, бичиг хэрэг 70008646

88088657

Ц.Содномжамц Зохион байгуулагч 70008646

99993507

Б.Мөнх-Эрдэнэ Барилгын инженер 70008646

88081957

Ц.Энхмандах Эрхзүйч 70008646

99007756

Ж.Шинэбаяр Мэдээлэл технологийн инженер 70008646

88515136

Т.Батжаргал Нярав 70008646

95110859

Л.Дэжидмаа Угтах үйлчилгээний ажилтан 88199819
Б.Эсмэдэх Угтах үйлчилгээний ажилтан 91278588
Г.Энх-Амгалан Жолооч 80075558
С.Ганбаатар Жолооч 89158670
Б.Мөнхтулга Жолооч 88039559

Цагдаагийн газар

Т.Дамбийням Газрын дарга

/Цагдаагийн хурандаа/

99102350
Х.Амартүвшин Төлөвлөлт, зохион байгуулалт дотоод ажил хариуцсан чиглэлийн ахлах мэргэжилтэн

/Цагдаагийн дэд хурандаа/

99097253
Ш.Гансүх Мөрдөн шалгах нууц ажиллагаа хариуцсан чиглэлийн ахлах мөрдөгч

/ Цагдаагийн хошууч /

90097305
Ц.Чимэддагва Мөрдөн байцаах ажиллагаа хариуцсан чиглэлийн ахлах мөрдөгч

/Цагдаагийн дэд хурандаа/

99063532
Р.Хас-Очир Хэв журмын ажил хариуцсан чиглэлийн ахлах байцаагч,

/Цагдаагийн хошууч/

99198514
М.Уянга Мэдээлэл, судалгааны ахлах мэргэжилтэн

/Цагдаагийн хошууч/

90909911

98119756

Б.Пүрэвжав Ахлах нягтлан бодогч

/Цагдаагийн хошууч/

89001166
Д.Өнөрцэцэг Хүний нөөцийн ахлах мэргэжилтэн

/Цагдаагийн ахмад/

98097999
Б.Нэргүй Сургалт хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

/Цагдаагийн ахлах дэслэгч/

91198977

88227712

О.Золзаяа Нягтлан бодогч

/Цагдаагийн ахлах дэслэгч/

80095291
Т.Номин-Эрдэнэ Бичиг хэргийн эрхлэгч, архивч

/Цагдаагийн дэд ахлагч/

88070526

Цагдаагийн нэгдүгээр хэлтэс

Н.Пүрэвсүх Хэлтсийн дарга

/Цагдаагийн хурандаа/

99104127
Ш.Даваа-Эрдэнэ Дэд бөгөөд эрүүгийн цагдаагийн тасгийн дарга

/Цагдаагийн дэд хурандаа/

99104458
Н.Баттөмөр Мөрдөн байцаах тасгийн дарга

/Цагдаагийн дэд хурандаа/

99152383
Б.Мөрөн Нийтийн хэв журам хамгаалах тасгийн дарга

/Цагдаагийн хошууч/

88052333
Б.Ганзориг Шуурхай удирдлагын тасгийн дарга           /Цагдаагийн хошууч/ 88102696
Б.Оюундарь Бичиг хэргийн эрхлэгч, архивч

/Цагдаагийн дэд ахлагч /

94770015
Цагдаагийн хоёрдугаар хэлтэс
Ө.Эрдэнэхүү Хэлтсийн дарга

/Цагдаагийн хурандаа/

88880603
Ч.Алтанхуяг Дэд бөгөөд Эрүүгийн цагдаагийн тасгийн дарга

/Цагдаагийн дэд хурандаа/

99274242
Ө.Цогтгэрэл Мөрдөн байцаах тасгийн дарга

/Цагдаагийн дэд хурандаа/

89003747
Б.Анхбаяр Хэв журам хамгаалах тасгийн дарга

/Цагдаагийн хошууч/

88881160
Д.Дамдинсүрэн Шуурхай удирдлагын тасгийн дарга

/Цагдаагийн хошууч/

96079001
Ж.Пүрэвдаваа Бичиг хэргийн эрхлэгч, архивч

/Цагдаагийн дэд ахлагч/

99993882
Н.Цэрэнсодном Төлөвлөлт, зохион байгуулалт дотоод ажил хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

/Цагдаагийн ахмад/

99062383
Замын цагдаагын хэлтэс
Г.Бямбадорж Хэлтсийн дарга

/Цагдаагийн дэд хурандаа/

99030100
Б.Дэнзэнноргой Чиглэлийн ахлах зохицуулагч

/Цагдаагийн хошууч /

99909666
Бичээч Бичээч

/цагдаагийн ахлах ахлагч /

80027171

Нийгмийн даатгалын хэлтэс

Л.Жавзандулам Хэлтсийн дарга  11341615 – 500

99106474

Г.Мөнх-Эрдэнэ Хяналт шалгалт, дотоод аудитын тасгийн дарга 75103030 – 503

88113019

С.Нармандаа Хяналт шалгалтын байцаагчид 75103030 – 503

96649257

Да.Энхтуяа 75103030 – 503

99031068

Ж.Ганлхам 75103030 – 503

98382848

Н.Шинэбаяр 75103030 – 503

96449191

М.Оргилбулаг 75103030 – 503

88113961

Б.Дэнсмаа 75103030 – 503

99095257

Ц.Баярсайхан 75103030 – 503

99091246

М.Ариунтунгалаг Магадлагч эмч 75103030 – 503

99042025

Т.Мөнх-Эрдэнэ Үйлчилгээний тасгийн дарга 75103030 – 505    99994673
Ж.Сүхбаатар Тэтгэврийн байцаагч 75103030 – 505

98559595

Б.Баярмаа 75103030 – 505

99020727

А.Сайнбилэг 75103030 – 505

99997305

Ц.Саранбаяр 75103030 – 505

88021330

Д.Наранчимэг 75103030 – 505

94999946

Б.Уранцэцэг 75103030 – 505

99185040

Ц.Гантуяа 75103030 – 505

90098119

Ц.Ширчмаа 75103030 – 505

88027696

Г.Отгонбаяр Тэтгэмжийн байцаагч 75103030 – 505

86116993

Б.Ерөөлт 75103030 – 505

99374004

Л.Буянхишиг 75103030 – 505

88117682

Ц.Одончимэг тэтгэмжийн хяналтын байцаагч 75103030 – 505

89110994

О.Амарболд Архив хариуцсан ажилтан 75103030 – 505

99305455

А.Одгэрэл Архив хариуцсан ажилтан 75103030 – 505

96698659

Н.Ганцогт Сургалт, сурталчилгаа хариуцсан ажилтан 75103030 – 501

99040072

Ж.Сайнбилэг  хүний нөөцийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 75103030 – 501

88080072

С.Наранцацрал Бичиг хэрэг, дотоод хяналт хариуцсан ажилтан 75103030 – 505

99040188

Г.Гансүх Нэг цонхны үйлчилгээ хариуцсан байцаагч 75103030 – 505

88337645

А.Гаваасүрэн Жолооч 75103030 – 505

88198788

Г.Энхтуяа Үйлчлэгч 75103030 – 505                  99795472
Ж.Отнонсүрэн Үйлчлэгч 75103030 – 505

88862641

Б.Энхжаргал Санхүү бүртгэлийн тасгийн дарга, ахлах нягтлан бодогч 75103030 – 502

88009387

Г. Болорсүх Төлөвлөлт, нэрийн дансны мэргэжилтэн, үйл ажиллагааны нягтлан бодогч 99167517
А.Бибиш Сангийн орлого зарлагын нягтлан бодогч 96078596
Г.Долгормаа Сангийн орлого зарлагын нягтлан бодогч 99783708
Ө.Баасансүрэн Сангийн орлого зарлагын нягтлан бодогч 99000794
Ц.Содбаатар Мэдээлэл технологийн мэргэжилтэн 90910017
Б.Ханхүү Хөрөнгө хариуцсан мэргэжилтэн 86870072
Ө.Гэрэлсүрэн Орлого шимтгэлийн тасгийн дарга 75103030 – 506

99900938

М.Алтангэрэл Орлого шимтгэлийн байцаагчид 89004292
С.Алтанчимэг 86005511
Ц.Даваахүү 99023393
Г.Золзаяа 98886188
Да.Наранчимэг 99903650
Э.Хандуумаа 99078047
Ц.Хажидмаа 95979999
В.Баясгалан 88105229
Д.Оюунцэцэг 89002755
Ж.Цэцэгсүрэн ЭМД-байцаагч 99246991
Б.Батбаяр ЭМД-байцаагч 98119597
Г.Мөнхтуяа Cайн дурын даатгалын байцаагч 99905166
Б.Ариунтуяа Сайн дурын даатгалын байцаагч 89090466
Н.Уянга Сайн дурын даатгалын байцаагч 88669919

Татварын хэлтэс

Нэг. Удирдлагууд
Д.Батжаргал Хэлтсийн дарга 341617

99188519

И.Мөнхцэцэг Дэд дарга 341959

99101708

Хоёр. Захиргаа хуулийн тасаг 
М. Ганжигүүр Тасгийн  дарга 341888

90090505

Т. Алтанзул Даргын туслах 341767

89999213

М. Насанжаргал Нягтлан бодох 99190899
Д.Ганчимэг Нярав 88032058
М. Булбул Дотоод ажилтан 95083894
Ч.Нямсүрэн Хуулийн зөвлөх 341889

99906360

А.Адъяашүрэн Хуулийн зөвлөх 99938882
А.Энхбулган Хүний нөөцийн мэргэжилтэн 94096054
О.Төрбат Жолооч 88069361
Г. Наранцэцэг Үйлчлэгч 99671213
М.Эрдэнэцэцэг Үйлчлэгч 80707176
Гурав.Бичил татвар төлөгчтэй харилцах тасаг 
Ж.Уранцэцэг Тасгийн  дарга 91994800
Н.Хатантуул Татварын улсын байцаагч 342476

99053160

А.Лхагважав Татварын улсын байцаагч 89946688
Т.Энхсайхан Татварын улсын байцаагч 99191921
Г.Лхагва Татварын улсын байцаагч 99756258
Б.Туяа Татварын улсын байцаагч 99008435
Х.Жамъянодсэр Татварын улсын байцаагч 88363650
Д.Очгэрэл Татварын улсын байцаагч 343361

86878800

Д.Зоригоо Татварын улсын байцаагч 99253378
Э. Мөнхтуяа Татварын улсын байцаагч 86068090
С.Дашмаа Татварын улсын байцаагч 91115797
Ж.Цэрэнцоо Татварын улсын байцаагч 99929999
С.Байгалмаа Татварын улсын байцаагч 99009641
Б.Оюунгэрэл Татварын улсын байцаагч 95045757
Б.Бат-Эрдэнэ Татварын улсын байцаагч 98891001
Ц.Энхнаран Татварын улсын байцаагч 99015440
Д.Өлзийсайхан Татварын улсын байцаагч 99147762
Ч. Нямжаргал Татварын улсын байцаагч 90077766
А.Энхжин Хураагч 99817750
Б.Энхжин Хураагч 88814030
Д.Алтансувд Хураагч 99137374
Дөрөв.Жижиг татвар төлөгчтэй харилцах тасаг
Д.Цэрэнболд Тасгийн дарга 341900

99031926

Д.Батбилэг Татварын улсын байцаагч 99007558
О.Болдбаатар Татварын улсын байцаагч 88113662
Ч.Доржханд Татварын улсын байцаагч 99443935
Б.Оюунтуяа Хураагч 96011838
Ч.Цэрэндиваа Татварын улсын байцаагч 99140446
У.Тунгалагтуяа Татварын улсын байцаагч 99169387
Ө.Мөнхцэцэг Татварын улсын байцаагч 99174356
Ц.Амаржаргал Татварын улсын байцаагч 91817799
Ц.Туул Татварын улсын байцаагч 99094964
Д.Отгон Татварын улсын байцаагч 93095393 99066761
Д.Мөнхбаатар Татварын улсын байцаагч 88047282
Ц.Отгонцэцэг Татварын улсын байцаагч 99018128
Э.Үүрийнтуяа Татварын улсын байцаагч 95951288
М.Гэрэлмаа Татварын улсын байцаагч 99137400
Тав.Хувь хүний татварын тасаг
Б.Мөнхбат Тасгийн дарга 341939

99095388

Г.Хандцэцэг Татварын улсын байцаагч 343347

99183669

Ч.Дуламханд Татварын улсын байцаагч 99123301
Ш.Анаргүл Татварын улсын байцаагч 99904227
Г.Хунцэнгэл Татварын улсын байцаагч 80048105
Б.Чаминчулуун Татварын улсын байцаагч 96612377
Б.Ган-Эрдэнэ Татварын улсын байцаагч 98080550
Б.Баярмаа Татварын улсын байцаагч 99195438
Г. Энхмаа Татварын улсын байцаагч 80519494
Н.Анхнысолонго Хураагч 99933071
Ү.Дэлгэрхүү Хураагч 99017301
Т.Далайбаяр Хураагч 91616886
Г.Долгоржав Хураагч 91111691
С.Сарангэрэл Хураагч 95730343
Д.Даажамба Хураагч 99054216
Д.Энххишиг Хураагч 99907367
Б.Энхтуяа Хураагч 88009827
Ч.Хонгорзул Хураагч 91118463
Ё.Болор Хураагч 88083577
Г.Алтаншагай Хураагч 95450990
Зургаа.Татварын хяналт шалгалтын тасаг 
Б.Очирхуяг Тасгийн дарга 341394

88002835

О.Төгсжаргал Татварын улсын байцаагч 99098351
Т.Батхишиг Татварын улсын байцаагч 99731756
Ш.Энхжаргал Татварын улсын байцаагч 98980319
Д.Сэлэнгэ Татварын улсын байцаагч 91803031
Н.Мөнхтуяа Татварын улсын байцаагч 91008104
Ш.Отгонтуяа Татварын улсын байцаагч 99115813
С.Эрдэнэцэцэг Татварын улсын байцаагч 345305

91008615

Ц.Шавагцэрэн Татварын улсын байцаагч 345305

99197345

Д.Нармандах Татварын улсын байцаагч 345305

88682882

Ц.Цэвэлмаа Татварын улсын байцаагч 345305

95193663

Д.Бадамгарав Татварын улсын байцаагч 345305

88116861

Ш.Анхтуяа Татварын улсын байцаагч 345305

99160221

Э.Эрдэнэсувд Татварын улсын байцаагч 345305

88082525

Долоо.Нэг цэгийн үйлчилгээ
Д.Номинэрдэнэ Татварын улсын байцаагч 70111288

99000795

Б.Түвшинжаргал Татварын улсын байцаагч 91000510
Г.Сайнхүү Татварын улсын байцаагч 90096880
Н.Долгорсүрэн Татварын улсын байцаагч 89048418
Н.Отгонцэцэг Татварын улсын байцаагч 91921959
Э.Болор Татварын улсын байцаагч 99066764
Нийслэлийн үйлчилгээний нэгдсэн төв/Мишээл/ 
П.Урангоо Татварын улсын байцаагч 88094939
Б.Баттуул Татварын улсын байцаагч 89986678
Б.Долгион Татварын улсын байцаагч 99076592
Ц.Даваасүрэн Татварын улсын байцаагч 99083375

Хөдөлмөр, халамж үйлчилгээний хэлтэс

Б.Бадамсүрэн Хэлтсийн дарга 70117494

99097494

ЗАХИРГАА ХЯНАЛТЫН АЛБА
Л.Мөнхболд Захиргаа, хяналтын албаны дарга 70137494

99064434

Н.Отгонгэрэл Хүний нөөц, дотоод ажил хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 70137494

95992888

Б.Мөнхцацрал Хяналт-шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 345153

99962286

Г.Мөнгөнчимэг Хяналт-шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 70134366

99899649

П.Хонгорзул Архив, бичиг хэрэг, даргын туслах 345153

95650754

Х.Нарантунгалаг Програм хангамж, мэдээллийн технологи хариуцсан мэргэжилтэн 345153

95999915

М.Батцэцэг Үйл ажиллагааны ахлах нягтлан бодогч 70137494

86083988

Б.Түвшинтөгс Нярав 70137494

89355322

Хөдөлмөр эрхлэлтйин алба
Б.Алтанцэцэг Хөдөлмөр эрхлэлтийн албаны дарга 70144366

99271228

Г.Доржготов Хөдөлмөр эрхлэлтийг дэмжих хөтөлбөр, төсөл хариуцсан мэргэжилтэн 70144366

96366464

Н.Ганбат Ажилд зуучлах үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн 70134366

99192657

Х.Пүрэвдорж Хөдөлмөрийн зах зээл дэх ажлын байрны шилжилт хөдөлгөөн хариуцсан мэргэжилтэн 70144366

99096765

Г.Мөнхцолмон Ажил мэргэжлийн чиг баримжаа, хөдөлмөрийн харилцаа, хөдөлмөрийн аюулгүй байдал хариуцсан мэргэжилтэн 70134366

91055060

Б.Чамин-Эрдэнэ Хөдөлмөр эрхлэлтийг дэмжих сан хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 70134366

99033070

Нийгмийн халамжийн алба
С.Байгалмаа Нийгмийн халамжийн албаны дарга 344366

99151317

Г.Уранчимэг Халамжийн сан хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 345153

99063973

Л.Оюунчимэг Халамжийн сангийн олголт хариуцсан мэргэжилтэн 345153

89048747

М.Нарантунгалаг Ахмад настны асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 342590

99033251

Б.Дашцэнд Хөгжлийн бэрхшээлтэй иргэний асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 342590

99094955

Б.Батцэцэг Олон нийтийн оролцоонд түшиглэсэн халамжийн үйлчилгээ, зорилтот бүлгийн хүн ам, өрхийн хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн 342590

99106420

Н.Намхайгаамаа Өрхийн мэдээллийн нэгдсэн сангийн судалгаа, өргөдөл, гомдол  хариуцсан мэргэжилтэн 342590

91018588

Ц.Ганчимэг Хүнс тэжээлийн дэмжлэг туслалцаа хариуцсан мэргэжилтэн 342590

99122246

П.Баяржаргал Нийгмийн халамжийн тэтгэвэр, тэтгэмж хариуцсан мэргэжилтэн 342590

86000496

Л.Батчимэг Нийгмийн халамжийн тэтгэвэр, тэтгэмж хариуцсан мэргэжилтэн 342590

99247114

Б.Шүрэн-Эрдэнэ Нийгмийн халамжийн тэтгэвэр, тэтгэмж хариуцсан мэргэжилтэн 342590

95359292

Хороо хариуцсан мэргэжилтнүүд-21
Т.Отгончимэг 1- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196501

94281272

Ц.Сугармаа 2- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196502

99276151

88180967

Д.Ариунчимэг 3- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196503

99084192

Г.Уранбилэг 4- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196504

90082498

Б.Анхтуяа 5- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196505

80136464

Б.Баярмаа 6- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196506

99843325

Г.Саранцэцэг 7- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196507

95337878

Ш.Оюунцэцэг 8- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196508

96019191

Ц.Отгонбаяр 9- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196509

80074315

Г.Уранчимэг 10- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196510

89995581

О.Жавзанпагма 11- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196511

91444988

А.Гүррагчаа 12- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196512

96046010

Х.Адъяасүрэн 13- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77497792

80987698

О.Гэрэлмаа 14- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196510

99904130

О.Мөнх-Эрдэнэ 15- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196515

91116458

П.Оюун 16- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196516

89577979

З.Энэрэл 17- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196517

88054811

Г.Алтантуяа 18- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196518

88036513

Н.Отгонбаяр 19- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77297519

88109923

88773308

Ц.Золжаргал 20- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77296520

99028951

Б.Байгалмаа 21- р хороо Хөдөлмөр эрхлэлт, халамжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 77196521

96011309

99791573

П.Батбаатар Жижүүр 94113389
Ш.Мөнхгэрэл Жижүүр 88750413
Т.Ганзориг Жижүүр 96014548
Э.Байгалмаа Үйлчлэгч 99711189

Хан-Уул Эрүүл мэндийн төв

Э. Бодьцэцэг Төвийн дарга 341170

99996218

T. Гэрэлсүрэн Эмчилгээ эрхэлсэн орлогч дарга 341979

99051397

Б. Лувсанням Нийгмийн эрүүл мэндийн орлогч дарга  341917

99044630

Ц.Энхбаясгалан Хүний  нөөцийн албаны дарга 342257

99649999

Ц.Бүтэмж Чанарын албаны дарга 342257

99152556

Б.Халиунгэрэл Сувилахуйн албаны дарга 342257

94046363

Г.Цолмон Поликлиникийн эрхлэгч 345876

99160010

П.Гэрэлт-Од Хэвтэн эмчлүүлэх тасгийн эрхлэгч 341996

88009696

Г.Оюунцэцэг Салбар амбулаторийн эрхлэгч 70049311

99995702

С.Оюунцэцэг Ерөнхий нягтлан бодогч 341190

99101116

А.Амартүвшин Мэдээлэл технологийн албаны дарга 341916

99441206

Ц.Оюунчимэг Чанарын менежер 342257

95755783

З.Туяа Мэдээллийн менежер 341916

99299325

Г.Даваасүрэн Өрхийн менежер 341979

88906699

Г.Тамир Цахилгаанчин 342493

86004905

П.Энхбаяр Слесарь 342493

88207061

Д.Батжаргал Жолооч 342493

80906009

Хүүхдийн зөвөлгөө өгөх утас 345903
Яаралтай тусламж 342003
Төв салбарын жижүүр 342493
Цахим бүртгэл 341003
Яармаг салбарын жижүүр 70049285

Усан спорт сургалтын төв ОНӨУТҮГ

Г.Оюунтөмөр Захирал 88068081
Б.Өлзийбаяр Маркетинг, хүний нөөцийн менежер 99108018

83011001

Д.Саранчимэг Нягтлан бодогч 99158258

83188258

Г.Нямгарав Архив, бичиг хэргийн ажилтан 86830083
Б.Цэнд-Аюуш Эмч 95450548
 Г.Соёлмаа Эмч 80084142
Т.Сүрэнхүү Нярав 88073856
З.Нацагдорж Химич 99063502
Э.Ариунтогос Бассейнын багш 88981313
Ж.Галбадрах Фитнессийн багш 90063060
О.Эрдэнэсүх  Фитнессийн багш 89001324
 Г.Ананд Бассейны багш 99696655
Угтах үйлчилгээний ажилтан 83001100

Хан-Уул дүүрэг дэх Мал эмнэлэгийн тасаг

С.Эрдэнэ-Далай Дарга /мал эмнэлэгийн улсын байцаагч 88187350
vet.khanuul@gmail.com
Б.Дэлгэрмаа Тархвар зүйч 88187266
vet.khanuul@gmail.com
Мал эмнэлэг үйлчилгээний нэгжүүд
 “Гүн тэрэм” мал эмнэлэг Н.Энхбаатар  Захирал, малын эмч  99061739
Vet_gunterem@yahoo.com
 “Түда” мал эмнэлэг Ж.Отгонням  Захирал, малын эмч  94020234
Vet_TUDA@yahoo.com
 “Ганган буга” мал эмнэлэг Ч.Оюун  Захирал, малын эмч  88805235
Vet.ganganbuga3254@gmail.com

Сэргээн засах клиник

Ц.Чанцал Дарга 99099709
Д.Чулуунчимэг Зөвлөх эмч 99722613
Г.Одончимэг Эмчилгээ эрхэлсэн орлогч 93132135
Ж.Должинсүрэн Хүний нөөцийн менежер 93132138
М.Билгүүнзаяа Бичиг хэргийн эрхлэгч 99203191

Хүүхдийн клиник сувилал

Н.Амгаланбаатар Эрхлэгч 99005706
N_amgalan16@yahoo.com
Б.Бат-Үсэг Нягтлан бодогч 98016265
Usgee_tumee@yahoo.com
Б.Сүнжидмаа Нярав 99272490
enguunsunjee@yahoo.com
Ч.Оюун-Эрдэнэ Их эмч 95085000
Б.Бадамням Арга зүйч 99214929
О.Туяамаа Хэсгийн ахлагч 88845312
А.Бямба-Од Хэсгийн ахлагч 99127132
Д.Мөнхцэцэг Хэсгийн ахлагч 99045023
Д.Хулан Хэсгийн ахлагч 88082523
Г.Батсайхан Жижүүр 96662583
Ж.Нэргүй Жижүүр 88805852
Э.Пэрэнлэйсамбуу Жижүүр 89993075

Мал эмнэлэг

“Гүн тэрэм” Энхбаатар Захирал 99061739
“Туда” Т.Нямсүрэн Захирал 96121001
“Ганган буга” Ч.Оюун Захирал 88805235

Замын цагдаагын хэлтэс

Г.Бямбадорж Хэлтсийн дарга

/Цагдаагийн дэд хурандаа/

99030100
Б.Дэнзэнноргой Чиглэлийн ахлах зохицуулагч

/Цагдаагийн хошууч /

99909666
Бичээч Бичээч

/цагдаагийн ахлах ахлагч /

80027171

Жижиг дунд үйлдвэрлэлийг дэмжих төв

Н. Дорждулам Дарга 99831842
Ц. Өлзийжаргал Ахлах мэргэжилтэн 99920364
Т. Мөнхцэцэг Нягтлан бодогч 89830097
Ц. Мөнгөн-Эрдэнэ Хуулийн зөвлөх, бичиг хэргийн мэргэжилтэн 91014648
Э. Батбуян Мэдээлэл технологийн  мэргэжилтэн 90140630
Б. Наранцацралт Төсөл хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн 99106949
Н. Одонтунгалаг Үйлдвэрлэл, судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн 88184114
Г. Хишигсүрэн Хороод, зохион байгуулалт хариуцсан мэргэжилтэн 91111463
Э. Наранбаяр Сургагч багш 89580066

Өрхийн эрүүл мэндийн төв

  1 дүгээр хороо /Мөнх бадрах –Өрх/
Р.Батбаатар 98167890
95077890
96554676 120-ийн 5,6-р байрны голд
О.Долгорсүрэн 91297438 89827438
2 дугаар хороо  /Тэрмэстий/
Ж.Болормаа 70105003

99604245

99734350 23-р байрны ард цогцолбор байр
Б.Үрлээ 99691868
З дугаар хороо /Энхтитэм/
Д.Наранцэцэг 95013433 96562771 Хас банкны хажууд 22,23-р байрны голд
Баттулга
 4 дүгээр хороо /Цэц-до/
Х.Бахытжан 70049154

99703981

99907927 34-р сургуулийн ар талд
Энхманлай
 5 дугаар хороо  /Манал-Үйлс/
Ч.Цэнд-Аюуш 99908382 88288871 Яармаг 2-р бууудал, 5-р хорооны цогцолбор байр
Р.Эрдэнэцэцэг 88669787
 6 дугаар хороо  /Чанд-Авиа/
М.Оюунчимэг 70049197

94322137

88612861 Нүхтийн 30-р гудамж /Яармаг амбулаторын ард/
Ц.Амарбаян 96607042
7 дугаар хороо /Хашчагнуур/
У.Оюунцэцэг 91142718

80207786

99630317 Жаргалантын эхний 6 тоот 60-р сургуулийн урд талд
Б.Оюунбилэг 91142718
 8 дугаар хороо /Уясах/
Г.Батчимэг 91132215

99469251

99025591
Б.Нэргүй 88014744
9 дүгээр хороо /Аяут/
С.Байгальмаа 96038770

90095399

88169639 Нисэхийн эцэс 107-ийн хашаа, 9-р хорооны зүүн талд
Г.Отгонжаргал 89190580
10 дугаар хороо /Амин-тус/
Д.Туул 70049700

88610787

88114268 63-р байрны баруун хойно
М.Мөнхжаргал 89223222
 11 дүгээр хороо /Амгалан – Өрх/
Д.Пүрэвцэцэг 96818229

99424216

99424216 Соёмбо хотхоны хашаанд
12 дугаар хороо /Био асралт/ ӨЭМТ
 Д.Нарантуяа 70492135

88077585

 99131560  53-р байрны хойно
13 дугаар  хороо /Туул тосгон/
М.Цогтгэрэл 70497103

91922993

99002963 144 -р цэцэрлэгийн зүүн талд
 14 дүгээр хороо /Энх-Амгалан өлзийт/
Б.Сайханцэцэг 70294249

86128773

88844474 Өлзийт Хороо
15 дугаар хороо /Мэнд-Саруул/
Б.Дэлгэрмөрөн 91693867 99063478 Хурд хорооллын 25-р байрны 1-р орцны 2 тоот
16 дугаар хороо /Энх Буянт-манал/
М.Алтанхуяг 96446550

99681437

89226550 Нисэхийн дэнж цогцолбор байр Буянт Ухаа 1-ийн зүүн хойд талд
   17 дугаар хороо /Амгалант өрх/ ӨЭМТ
 Д.Пүрэвцэцэг 94018229

99424216

 99424216 Удирдлагын акдеми Цэцэг хотхоны урд 48-р байр
 18 дугаар хороо /Мэндсуруул/ ӨЭМТ
 Б.Дэлгэрмөрөн 94673867  99063478  Оргил рашааны сувилалын чанх ард
19 дүгээр хороо /Мэндсаруул/ ӨЭМТ
 Б.Дэлгэрмөрөн 94073867  99063478  115-р сургуулийн хойно
20 дугаар хороо /Энхтитэм/ ӨЭМТ
 Д.Наранцэцэг 95023433  96562771 Саруул өргөө хотхоны 26-р байрны 1 тоот
21 дүгээр хороо /Аминтус/ ӨЭМТ 
 Д.Туул 77111106        96996989  88114268  Буянт-Ухаа 2-р хороолол

Сэргээн засах клиник

Ц.Чанцал Дарга 99099709
Д.Чулуунчимэг Зөвлөх эмч 99722613
Г.Одончимэг Эмчилгээ эрхэлсэн орлогч 93132135
Ж.Должинсүрэн Хүний нөөцийн менежер 93132138
М.Билгүүнзаяа Бичиг хэргийн эрхлэгч 99203191

Хүүхдийн клиник сувилал

Н.Амгаланбаатар Эрхлэгч 99005706
N_amgalan16@yahoo.com
Б.Бат-Үсэг Нягтлан бодогч 98016265
Usgee_tumee@yahoo.com
Б.Сүнжидмаа Нярав 99272490
enguunsunjee@yahoo.com
Ч.Оюун-Эрдэнэ Их эмч 95085000
Б.Бадамням Арга зүйч 99214929
О.Туяамаа Хэсгийн ахлагч 88845312
А.Бямба-Од Хэсгийн ахлагч 99127132
Д.Мөнхцэцэг Хэсгийн ахлагч 99045023
Д.Хулан Хэсгийн ахлагч 88082523
Г.Батсайхан Жижүүр 96662583
Ж.Нэргүй Жижүүр 88805852
Э.Пэрэнлэйсамбуу Жижүүр 89993075

Мал эмнэлэг

“Гүн тэрэм” Энхбаатар Захирал 99061739
“Туда” Т.Нямсүрэн Захирал 96121001
“Ганган буга” Ч.Оюун Захирал 88805235

Замын цагдаагын хэлтэс

Г.Бямбадорж Хэлтсийн дарга

/Цагдаагийн дэд хурандаа/

99030100
Б.Дэнзэнноргой Чиглэлийн ахлах зохицуулагч

/Цагдаагийн хошууч /

99909666
Бичээч Бичээч

/цагдаагийн ахлах ахлагч /

80027171

Жижиг дунд үйлдвэрлэлийг дэмжих төв

Н. Дорждулам Дарга 99831842
Ц. Өлзийжаргал Ахлах мэргэжилтэн 99920364
Т. Мөнхцэцэг Нягтлан бодогч 89830097
Ц. Мөнгөн-Эрдэнэ Хуулийн зөвлөх, бичиг хэргийн мэргэжилтэн 91014648
Э. Батбуян Мэдээлэл технологийн  мэргэжилтэн 90140630
Б. Наранцацралт Төсөл хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн 99106949
Н. Одонтунгалаг Үйлдвэрлэл, судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн 88184114
Г. Хишигсүрэн Хороод, зохион байгуулалт хариуцсан мэргэжилтэн 91111463
Э. Наранбаяр Сургагч багш 89580066

Тохижилт үйлчилгээний төв ОНӨААТҮГ

Нэр Албан тушаал Утас
Ц.Эрдэнэбаатар Захирал 99999883
Ю.Тосмаа НБЦҮХэлтсийн дарга 99015898
Ц.Батмөнх ХТХ-ийн дарга 80771965
П.Баасанхүү Ерөнхий нягтлан бодогч 99032458
Г.Соёлмаа Захирлын туслах 99007719
П.Сувдаа Тооцооны нягтлан бодогч 99149551
В.Мөнх-Эрдэнэ Хуулийн мэргэжилтэн 99122057
Б.Одбаяр Мэдээлэл технологийн ажилтан 91004050
Б.Анхзаяа Хүний нөөцийн ажилтан 88178899
Б.Мягмарсүрэн Олон нийттэй харилцах ажилтан 94258558
    Б.Энхбаатар Хангамжийн мэргэжилтэн, Нярав 89007821
Р.Алтанцэцэг 9,16-р хороо хариуцсан хяналтын ажилтан 80805479
Д.Сумъяадорж 3,20-р хороо хариуцсан хяналтын ажилтан 95871256
Б.Батцэцэг 1,2-р хороо хариуцсан хяналтын ажилтан 91085999
Б.Энхжаргал 4-р хороо хариуцсан хяналтын ажилтан 80151510
 

Э.Дэжид

5,6-р хороо хариуцсан ажилтан 99249562
Н.Буянбаатар 7,8-р хороо хариуцсан ажилтан 89100400

“Хан-Уул Агро” ОНӨААТҮГ

Ц. Цогтсайхан Захирал 99996111
С.Уянга Ерөнхий нягтлан бодогч 99846882
Н. Довчинбавуу Менежер 94935036
П. Оюунчимэг Хүний нөөцийн менежер 99801939
Ж. Пүрэвсүрэн Тооцооны нягтлан бодогч 99841441
Д. Мөнхбаяр Баазын дарга 88185647
Ц. Энхзаяа Зам талбайн тохижилт, Агро паркийн хэсгийн дарга 99650651
Н. Баярсайхан Нярав 98012255
Д. Одонтуяа Ашиглалтын инженер 99135404
Л. Оюун Ахлах Гэрээний мэргэжилтэн 88280680

ХАН-ЭКO тээвэр ОНӨААТҮГ-ын захиргаа

 Н.Наранцацрал Захирал 99012514
Ц.Бат-Эрдэнэ Менежер 99084840
Д.Гансүх Хүний нөөц 89020868
 У.Мядагсүрэн Бичиг хэрэг архивын ажилтан 99209215
А.Нямхүү Нягтлан бодогч 80106465
Н.Энхжаргал Нярав 95054011
Ш.Энхбаяр Мэдээлэл технологийн инженер 96960617

99792451

Б.Золжаргал Жолооч 99127597

88552150

Б.Одончимэг Үйлчлэгч 86677555

99300655

“ХАН ЭКО ТЭЭВЭР” ОНӨААТҮГ ХОГ ТЭЭВРИЙН ХЭЛТСИЙН АЖИЛЧИД
Нэр Албан тушаал Утасны дугаар
О.Энхтайван Баазын дарга, ашиглалтын инженер 88662268
Г.Бадамсэд Гэрээний мэргэжилтэн 98112609
Д.Даваасүрэн Гэрээний мэргэжилтэн 99993475
У.Гантөмөр Механик 89255454

99247038

Н.Наран-Очир Засварчин 89033901
Б.Баттүвшин Баазын сахиул 96053965
М.Ганцолмон Баазын сахиул 85807944

Орон сууц нийтийн аж ахуйн удирдах газар ОНӨААТҮГазар Хэрэглэгчдэд үйлчлэх төв-10

Г.Гантулга Дарга 99101816
Tuk8001@gmail.com
А.Эрдэнэ-Ундрах Ахлах инженер 89697923
uugii0128@yahoo.com
Б.Жавзандулам Дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн 99053606
javzandulam100@gmail.com
Ш.Чанцал Ахлах нягтлан бодогч 99031333
chantsal00@gmail.com
А.Алтансарнай Бичиг хэрэг, архивын ажилтан 88008390
a.sarnai0109@gmail.com
П.Дэлгэрцэцэг Орлогын нягтлан бодогч 99032209
Pdeegii2005@yahoo.com
Н.Түгж Дулааны хангамжийн инженер 88008390
Nyamdorjtugj@gmail.com
Б.Дашдондог Хөдөлмөр аюулгүй байдал, эрүүл ахуйн мэргэжилтэн 99456666
Ariuka@gmail.com
Н.Болор-Эрдэнэ Усан хангамжийн инженер 99182106
Bdream13@gmail.com
З.Ганхуяг Цахилгааны инженер 99035570
Ganhyagag62@yahoo.com
Ц.Наранхүү Засвар үйлчилгээний 1-р хэсгийн инженер 99063206
ntsogsuren@yahoo.com
Н.Мөнхтулга Засвар үйлчилгээний 2-р хэсгийн инженер 88332418
Munhtulga832@gmail.com
Г.Удбал Засвар үйлчилгээний 3-р хэсгийн инженер /Нисэх хэсэг/ 95633170
 Ж.Энхмэнд Засвар үйлчилгээний 4-р хэсгийн инженер  89117175

Биеийн тамир, Спорт хороо

Д.Жаргалсайхан Дарга 11344783

91910299

Ч.Эрдэнэсайхан Нягтлан бодогч 11345858

99904580

Б.Угтахбаяр Ахлах дасгалжуулагч 11345858

91612093

Т.Уранчимэг Менежер 11345858

91014999

В.Дуламсүрэн Нярав-бичиг хэрэг 11345858

99985929

Ш.Цэвэлмаа Дасгалжуулагч 11345858

80805555

Д.Мөнхбаяр Дасгалжуулагч 11345858

90989935

Д.Түвшинтөр Дасгалжуулагч 11345858

86004730

Н.Дэлгэрдалай Арга зүйч 11345858

86974169

Ц.Баттулга Арга зүйч 11345858

99108616

Л.Сэлэнгэ Арга зүйч 11345858

86629696

Биеийн тамир, спортын хороо 11344783

Хан-Уул Нэгдсэн эмнэлэг

Энхтуяа Дарга 70049277

99099538

Д.Мажигсүрэн Эмнэл зүйн тусламж үйлчилгээ эрхэлсэн орлогч дарга 70049258

99902516

Ц.Жавзан-Орлом Эмнэлгийн тусламж үйлчилгээний чанар аюулгүй байдлын албаны дарга 99072045
Б.Анхтуяа Чанарын менежер 80628799
А.Халиун Хүний нөөцийн менежер 99141020
Г.Цэцэгсүрэн Сувилахуйн албаны дарга 99902503
Г.Одончимэг Ахлах нягтлан бодогч 70049258

99088093

Б.Бямбажаргал Хоол зүйч 91006761
Г.Нармандах Халдвар судлагч 88050187
Д.Дагвадорж Аж ахуйн менежер 88029190
Т.Арвинтөгөл Мэдээлэл технологийн ажилтан 96662833
Ж.Мөнхцэцэг Статистикч бага эмч 95402840
Г.Соёл-Эрдэнэ Архив, бичиг хэргийн ажилтан 88052595
М.Нямсүрэн  Яаралтай тусламж, эрчимт эмчилгээний тасгийн эрхлэгч 88095121
Б.Ариунтуяа Насанд хүрэгчдийн тасгийн эрхлэгч 99166960
Г.Гантөмөр Хүүхдийн тасгийн эрхлэгч 94880880
 Б.Алтанбаяр Параклиникийн тасгийн эрхлэгч 99244575
 Б.Мөнхпүрэв Мэс засал, гэмтлийн тасгийн эрхлэгч 99028400
Ц.Аюурзана Био салбар эмнэлгийн эрхлэгч 99902512

Соёлын ордон

О.Анхбаяр Дарга 11-344193

99119609

Б.Минжүүр Дэд дарга 11-344193

94996595

Т.Батболд Менежер 11-344194

92113208

Д.Баярнэмэх Менежер 11-344195

95626261

Д.Шинэ-од  Архив, бичиг хэрэг хариуцсан ажилтан 11-344196

99053974

З.Баасанхүү Нягтлан бодогч 70102570

99199614

С.Амгалан Нярав 70102570

99002558

Ц.Цэрэнбямба Морин хуур хөгжмийн багш 99707307
Р.Цолмонгэрэл Төгөлдөр хуур ёочин  хөгжмийн багш 99736031
О.Идэрбат Морин хуур хөгжмийн багш 88009943
Я.Энхцэцэг Ятга хөгжмийн багш 88077069
Т.Эрдэнэтуяа Төгөлдөр хуур Ёочин хөгжмийн багш 80118720
Н.Гүндэгмаа Бүжгийн багш 99806436
Баясгалан Номын санч 99047822
Б.Энх-Амгалан Номын сангийн үйлчилгээний ажилтан 99805418
С.Ганзориг Хөгжмийн техникч 99046863
Б.Ариунтөгс Зохион байгуулагч  95650351
Л.Түмэндэмбэрэл  Үйлчлэгч  95650351
О.Ууганжаргал Үйлчлэгч 89828504
Р.Баярхүү Үйлчлэгч 99407061
Г.Хурц Жижүүр 11-342570

88009250

Х.Хүрэлбаатар  Жижүүр 11-342570

88307953

Р.Мөнхнасан  Жижүүр 11-342571

88674805

Гэр бүл, хүүхэд залуучуудын хөгжлийн хэлтэс

Захиргаа, удирдлагын алба
Ц. Эрдэнэцэцэг Хэлтсийн дарга 7777-7373

91994422

Б.Энхцэцэг Захиргаа, Хүний нөөц хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 7777-7374

88992778

Ч.Эрдэнэ-Ундрах Нягтлан бодогч 7777-7375

80669911

Б.Бямбацэцэг Архив, албан хэрэг хөтлөлт, дотоод ажил хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7376

80970517

Ц.Пүрэвхүү Жолооч 7777-7377

99881228

Гэр бүлийн хөгжлийн алба
Д.Ангараг Гэр бүлийн хөгжлийн асуудал хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 7777-7373

99963311

М.Одончимэг Гэр бүлийн хөгжлийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7374

88048379

Ц.Эрдэнэбаяр Гэр бүлийн хөгжлийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7375

86863386

З.Мөнхзул Гэр бүлийн хөгжлийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7376

99238008

Г.Мөнхзул Сэтгэл зүйн үйлчилгээ, сургалт нөлөөлөл, асрамж халамжийн төвийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7377

99082536

Д.Саранцэцэг Нийгмийн ажилтан 7777-7378

99225852

Х.Саранчулуун Нэг цэгийн үйлчилгээний төвийн үйлчилгээний ээлжийн ажилтан 7777-7379

88127821

Б.Одончимэг 7777-7380

88049073

З.Болорцэцэг 7777-7381

88809610

Хүүхдийн хөгжил, хамгааллын алба
Ё.Нарантуяа Хүүхдийн хөгжил, хамгааллын асуудал хариуцсан ахлах мэргэжилтэн 7777-7373

88103412

Г.Энхжаргал Хүүхдийн эрх хамгаалал хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7374

89893773

С.Баярбилэг Хүүхдийн эрх хамгаалал хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7375

86161668

Ч.Чингүн Хүүхдийн хөгжил оролцоо хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7376

90448880

Б.Мөнхбаяр Хүүхдийн эрх хамгаалал хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7377

96911028

У.Нарангаравуу Хүүхдийн хөгжил, оролцоо хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7378

99096583

С.Энхжавхлан Хүүхдийн эрх хамгаалал хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7379

99516171

Залуучуудын хөгжлийн алба
Б.Азжаргал Залуучуудын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7373

90114443

Б.Амарсанаа Залуучуудын хөгжих орчны асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7374

99108385

Ц.Үүрцолмон Оролцоо, нөлөөллийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7375

99130346

Ц.Наран-Эрдэнэ Зорилтот бүлгийн залуучуудыг нийгэмшүүлэх үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн 7777-7376

88005887

Албан бус насан туршийн боловсролын төв

Т.Рэгзэдмаа Захирал 7000-0448

91111376

Ж.Оюунцэцэг          Дэд захирал 7000-0448

99243152

Ч.Гантуяа Сургалтын менежер 7000-0449

88222202

95021560

Р.Ундармаа Компьютерийн багш 88136696
Г.Түвшинжаргал Бие дааж боловсрол дээшлүүлэх үйлчилгээний багш 99918501
У.Баярцэцэг Иргэний эрх зүй, улс төрийн боловсролын багш 86613032
 С.Цэвэгжав  Үсчин, гоо сайхны багш 88131448
П.Алтанцэцэг Гэр бүлийн боловсролын багш 99013612
А.Болормаа Амьдрах ухаан, санхүүгийн боловсролын  багш 88098723
С.Энхзаяа Харилцаа ёс зүйн боловсролын багш 95717075
А.Цэндмаа Соёл гоо зүйн боловсролын багш 88134484
Г.Саруул Тусгай хэрэгцээт боловсролын багш 94145655
 Ш.Уранчимэг  Бага боловсролын багш 88945522
Э.Ууганцэцэг  Оёдол, эсгүүрийн багш 80996618
Б.Мөнхтуяа Нягтлан бодогч 70000448

95519165

П.Лхагвадулам Нийгмийн ажилтан Сэтгэл судлаач 88618447

94789948

С.Ундармаа  Нярав 99951073
Ш.Ичинхорлоо Үйлчлэгч 80864727

Цэцэрлэг

4-р ясли Н.Амгаланбаатар Эрхлэгч 99005706

88857200

Т.Анхтуяа  Арга зүйч 88864010
Э.Нямаа Эмч 99467150
Б.Бат-Үсэг Нягтлан 98016265
Б.Батчимэг нярав 99242790
3-р хороо 18 дугаар сургуулийн баруун талд
12 Ж.Жавзан Эрхлэгч 95203690
А.Дэжидсүрэн Аргазүйч 80117377
Б.Оюун-Эрдэнэ Эмч 89821218
Р.Буянтогтох Нягтлан бодогч 98999956
Э.Лхамжав Нярав 88004735
ХУД 4 хороо  Арцат 10 дугаар гудамж
27 Ч.Саранцэцэг Эрхлэгч 99202400
Д.Ширэндэв Арга зүйч 96036239
Б.Солонго Эмч 96911411
Б.Мөнх-Эрдэнэ Нягтлан бодогч 99978698
Г.Цэрэндулам Нярав 99720161
ХУД 20 хороо Чингисийн өргөн чөлөө, Соёлын ордны урд тал
28 Т.Сарантуяа Эрхлэгч 91619298
Ц.Даваажаргал Аргазүйч 96010784
Г.Нямгэрэл Эмч 99879672
Б.Золзаяа Нягтлан бодогч 96679911
Д.Чулуунтуяа Нярав 99181817
ХУД 3 хороо Чингисийн өргөн чөлөө 18 дугаар сургуулийн баруун талд
29 Б.Энхтуяа Эрхлэгч 99177700
П.Батчимэг Аргазүйч 99236672
Н.Оюунчимэг Эмч 96005990
Б.Одгэрэл Нягтлан бодогч 99144491
П.Нямгэрэл Нярав 91040527
ХУД 5 хороо Яармагийн 3-р буудал Наадамчдын гудамж
35 Т. Бямбахорол Эрхлэгч 89043051
Б.Ариунжаргал Аргазүйч 99006011
Б.Учрал Эмч 99696043
С.Энхжаргал Нягтлан бодогч 88660544
Э.Наранмандах Нярав 86760323
ХУД 11 хороо ХААИС баруун талд
41 Д.Эрдмаа Эрхлэгч 99253461
Ц.Баасанжаргал Аргазүйч 91001366
Б.Отгонжаргал Эмч 80078897
Я.Сувд-Эрдэнэ Нягтлан бодогч 99877016
Н.Мөнххэрлэн Нярав 98089699
ХУД 3 хороо Чингисийн өргөн чөлөө гудамж ЗДТГ урд тал
46 Д.Энхбаатар Эрхлэгч 98627782
О.Энхтуяа Аргазүйч 99004591
Б.Азбилэг Эмч 99992960
М.Шинэбаяр Нягтлан бодогч 86688446
П.Алтансувд Нярав 89216498
ХУД 2 хороо 15 дугаар сургуулийн баруун талд
49 Ө.Анхмаа Эрхлэгч 99130414
Ө.Анхмаа Аргазүйч 96655369
М.Энхтуул Эмч 99202129

98012129

Л.Цэнд-Аюуш Нягтлан бодогч 99677389
Д.Оюунсүрэн Нярав 80224004
ХУД 10 хороо Нисэх буудлын ар талд
53 Б.Цэнд-Аюуш Эрхлэгч 88094653
Р.Баасанхүү Аргазүйч 94046014
Э.Туяажаргал Эмч 88454037
Д.Бурмаа Нягтлан бодогч 99784418
Л.Болормаа Нярав 99762808
ХУД 1 хороо 120 Мянгат
65 Б.Баярмаа Эрхлэгч 96091022
Б.Дуламрагчаа Аргазүйч 96619096
Ш.Амарсайхан Эмч 99070242
Н.Нямсүрэн Нягтлан бодогч 96691789
Б.Должинсүрэн Нярав 99289205
ХУД 2 хороо Үйлчилгээний төвийн  урд талд
67 С.Мөнхцэцэг Эрхлэгч 99793799
А.Ариунаа Арга зүйч 91109221
Т.Кумисай Эмч 99920190
Д.Нэргүй Нягтлан бодогч 99371003
Б.Навчаа Нярав 88014189
ХУД 1 хороо Чингисийн өргөн чөлөө
71 С.Эрдэнэчимэг Эрхлэгч 99161499
Н.Оюунсүрэн Аргазүйч 89227575
Ц.Ундармаа Эмч 99126159
Л.Ёндонжамц Нягтлан бодогч 95881040
Б.Тамир Нярав 99175268
ХУД 5 хороо Наадамчдын гудамж  41 дүгээр сургуулийн зүүн талд
72 С.Эрдэнэ-Ундрах Эрхлэгч 93143628
Л.Амарбаясгалан Аргазүйч 99163130
Д.Рэнцэнханд Нярав 88093873
Х.Энхзаяа Эмч 80090386
М.Батцэнгэл Нягтлан бодогч 99368937
Л.Загдсүрэн Нярав 99051394
О.Энэрэл Эмч 80775595
ХУД 2 хороо 19-р хороолол
ХУД 3 хороо Ажилчдын гудамж Олимп хотхон
73 Д.Болормаа Эрхлэгч 95008354
У.Туяацэцэг Аргазүйч 99288276
Д.Булгантамир Эмч 99658813
Ц.Жаргал Нягтлан бодогч 99253672
Н.Ичинхорол Нярав 96640708
ХУД 7 хороо Жаргалантын задгай /Яармагийн эцэс/
121 В.Дэлгэрмаа Эрхлэгч 96656727
Т.Болор Аргазүйч 88820402
Ж.Алтанцэцэг Эмч 99637002
Б.Ган-Осор Нягтлан бодогч 99739774
Г.Мөнгөнхуяг Нярав 88701199
ХУД 12 хороо Сонгино-3 Биокомбинат
134 С.Гэрэлмаа Эрхлэгч 99004197
Г.Наранцэцэг Аргазүйч 99228048
Д.Амаржаргал Эмч 99980071
Э.Отгончимэг Нягтлан бодогч 96001446
М.Мөнхтуул Нярав 99613239
ХУД  9 хороо Буянт Ухаа 23 гудамж
144 Л.Оюунцэцэг Эрхлэгч 99146340
Б.Наранцэцэг Арга зүйч 99204426
Я.Дэвжидсүрэн Нягтлан бодогч 99815473
Ш.Долгор Нярав 94144008
ХУД 13 хороо Туул тосгон
145 Ч.Янжиндулам Эрхлэгч 99972022
А.Дэлгэрмаа Эмч 99238607
Р.Буянтогтох Нягтлан бодогч 98999956
Г.Давааням Нярав 90126399
ХУД 4 хороо Яармагийн 2-р буудал
165 Я.Энхтуул Эрхлэгч 89210956
Б. Эрдэнэчимэг Аргазүйч 91277098
Ганхуяг Эмч 80102629
М.Нарангэрэл Нягтлан бодогч 89500085
Б.Ууганзаяа Нярав 99033269
Цэрэнбүжид Нярав 89061186
ХУД 14 хороо Өлзийт хороолол Барилгачин 2-р хэсэг
189 Б.Бямбасүрэн Эрхлэгч 99792565
Б.Алтантуяа Аргазүйч 89050019
Р.Баярхүү Эмч 99249915
Д.Отгондалай Нягтлан бодогч 99064614
Б.Бадамцэцэг Нярав 88091505
ХУД  6 хороо Цагдаагийн 2 дугаар хэлтсийн баруун талд
190 Б.Батгэрэл Эрхлэгч 99758432
Д.Оюунсүрэн Арга зүйч 95124149
Г.Оюунчимэг Нягтлан бодогч 99089519
Ж.Ганцэцэг Эмч 99614061
Т.Саранзул нярав 86680105
ХУД 12 хороо Хабитат тосгон
209 Ц.Алтантуул Эрхлэгч 99136348
Б.Лхагважаргал Аргазүйч 99745812
Ш.Энхцэцэг Эмч 99787884
Ц.Аюушсүрэн Нягтлан бодогч 98112803
М.Батзаяа Нярав 80045444
ХУД  8 хороо Сонсголон 5
218 Л.Нямсүрэн Эрхлэгч 94098800
Ч. Мягмарсүрэн Аргазүйч 94090678
С.Орломжав Эмч 89871202
З.Энхтуяа Нягтлан бодогч 99057994
Г.Бямбасүрэн Нярав 99090139
ХУД 15 хороо Махатма Ганди гудамж
219 О Энхтуяа Эрхлэгч 98001127

99021127

Ж.Баярмаа Аргазүйч 88988428

91816600

Н.Туяагэрэл Эмч 99969867
Д.Баасандулам Нягтлан бодогч 89014627
Б.Цэндсүрэн Нярав 89001492
ХУД 10 хороо Морингийн даваа
223 Д.Туяа Эрхлэгч 99087209  99118205
З.Бямбажаргал Аргазүйч 99614884  86811177
Ц.Довдон Эмч 95053250  80813230
Б.Баттөмөр Нягтлан бодогч 80109911  80661260
С.Будсүрэн Нярав 90015001  99288568
ХУД 16 хороо Буянт-Ухаа-1 хорооллын дунд
230 С.Батцэцэг Эрхлэгч 80259446
Э.Гандолгор Аргазүйч 80223328
С.Дулам Эмч 99705961
Ц.Оюунцэцэг Нягтлан бодогч 96540909
Г.Батдулам Нярав 89990766
ХУД 10 хороо Байрны буудал
243 В.Алтангэрэл Эрхлэгч 98288994
М.Нямгэрэл Аргазүйч 83138008
М. Жаргалтуяа Эмч 89402969
Д. Өнөржаргал Нягтлан бодогч 99243588
В.Баянмөнх Нярав 99135185
ХУД 16 хороо Наадамчдын зам, Нисэхийн дэнж
250 Э. Батнавч Эрхлэгч 99786141
Х.Ганцэцэг Аргазүйч 88016842
Ч. Саямандах Эмч 93062065
Т.Нямхорлоо Нягтлан бодогч 99037303
Н.Байгальмаа Нярав 99245017
 Э.Батнавч Эрхлэгч 99786141
ХУД 21 хороо Өлзийтийн зам Буянт-Ухаа-2  хороолол

Улаан загалмайн хороо

Э.Наранчимэг Дарга 99710966
О.Ариунболд Арга зүйч, нягтлан бодогч 86381155
94430435
Э.Алтанзул  Арга зүйч, бичиг хэрэг 99757403

Хан-уул дүүргийн Прокурорын газар

1 О.Алтангэрэл Дүүргийн Ерөнхий прокурор
2 Б.Чинбат Орлогч прокурор
3 Б.Гипэлмаа ХБМБАХТ Ахлах прокурор
4 Х.Эрдэнэтуяа ХБМБАХТ Ахлах прокурор
5 Н.Оюунцэцэг ЗХБАХТ Ахлах прокурор
6 Д.Туяа ШТТ ажил хариуцсан Ахлах прокурор
7 Х.Жанибек ЯЭАТХ хариуцсан Ахлах прокурор
8 Б.Алтанцэцэг ХҮДШ хариуцсан Ахлах прокурор
9 З.Энхмаа Тамгын хэлтсийн дарга
10 Жижүүр утас 341454

Баянгол,Хан-Уул,Сонгинохайрхан дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүхийн Тамгын газар

Н.Батхүү Тамгын газрын дарга 91115019
П.Эрдэнэсувд ДАХМ 88072702
Д.Тамир ШЗБМХ 99111110
Д.Эрдэнэбаатар ШЗБМД 88097273
Б.Батцэцэг ХХУХД 99028230
Г.Төрболд ХХУХД 88683411
Д.Дарьсүрэн ХХУХД 99714060
Ж.Амаржаргал ЗБ 99047909
Д.Эрдэнэцэцэг Ерөнхий нягтлан 88102036
С.Оюун-Эрдэнэ Нягтлан 89998120
Ж.Ууганбаяр Нярав 99275555
Х.Гантулга МТМ 88050927
О.Амарболд МТМ 99151469
Э.Чинбат МТМ 88898123
Р.Мөнгөнтуул АБХЭ 99180402
Б.Болд-Эрдэнэ Архивч 99297080
Б.Баянжаргал Архивч 99187270
Ц.Цэндмаа МЛМ 96651801
А.Соёлоо МЛМ 99003066
Ж.Жавхлан-Эрдэнэ МЛМ 91168880
Б.Пүрэвнинж Бичиг хүргэгч 88812391
Н.Мөнгөншагай Бичиг хүргэгч 99472937
Б.Түвшинжаргал Бичиг хүргэгч 80158555
З.Дамба Бичиг хүргэгч 99907704

Сургууль

БУЦС Ө.Болормаа Захирал 98051818 ХУД-ийн 16-р хороо Нисэхийн буудлын зүүн талд
Н.Бямбацогт Сургалтын менежер 99060906
В.Энхгэрэл Сургалтын менежер 93187171
Т.Мягмарцэрэн Сургалтын менежер 88174341
Ц.Ганбаатар Нийгмийн ажилтан 98802233
Ё.Даваасүрэн Нийгмийн ажилтан 93062076
Ж.Багжан Нягтлан бодогч 99020636
Ө.Даваасүрэн Нярав 93070107
С.Цэрэн Номын санч 93070158
Д.Отгонбат Эмч 93070733
Н.Баясгалан Нарийн бичиг 99606210
10-р сургууль А.Туяасайхан Захирал 80092799 ХУД-ийн 12-р хороо, Биокомбинат
Г.Тулгаа Сургалтын менежер 99154669
Б.Пүрэвдорж Сургалтын менежер 96035668
Ц.Ундрах Нийгмийн ажилтан 96079092
Н.Пүрэвжав Нягтлан бодогч 91115063
Т.Отгончимэг Нярав 99975230
Э.Чулуунтуяа Номын санч 99912057
Ж.Оюун Эмч 99913541
Л.Үүрийнтуяа Нарийн бичиг 94447282
15-р сургууль Ө.Шүрэнцэцэг Захирал 99195436 88018815 ХУД-ийн 3-р хороо Чингисийн өргөн чөлөө
П.Мягмарчулуун Сургалтын менежер 99187495
Л.Сарангэрэл Сургалтын менежер 91912987
Д.Галбадрах Нийгмийн ажилтан 91999409
Т.Тэрбиш Нягтлан бодогч 88055351
Д.Норовсамбуу Нярав 99728455
Б.Насантогтох Номын санч 80112668
Д.Ариунжаргал Эмч 96554954
Д.Ариунжаргал Нарийн бичиг 99124954
18-р сургууль Х.Чинбат Захирал 88154448 ХУД-ийн 3-р хороо, Хас банкны баруун хойно
С.Энхцэцэг Сургалтын менежер 99181758
С.Урандалай Сургалтын менежер 88066949
Б.Наранцэцэг Сургалтын менежер 99070593
Г.Мөнхжаргал Нийгмийн ажилтан 89298893
Д.Дашмягмар Нийгмийн ажилтан, 94172323
Д.Булган Нягтлан бодогч 99086832
Ш.Гүнжидмаа Нярав 99661388
Г.Оюунтунгалаг Номын санч 96084078
Ж.Эрдэнэчимэг Эмч 99171052
Д.Оюунзам Нарийн бичиг 80009012
26-р сургууль Д.Энхтайван Захирал 99186146 ХУД, 13-р хороо, Туул тосгон
Д.Цэцэнчимэг Сургалтын менежер 99826214 98229800
Э.Болорцэцэг Сургалтын менежер 88356224 80626115
Д.Оюунтунгалаг Нийгмийн ажилтан 88043311
О.Энхжаргал Нягтлан бодогч 99848787
Д.Тунгаа Нярав 99863078
Э.Алтан-Од Номын санч 94888011 90164761
А.Мөнгөн-Завьяа Эмч 99679751
Г.Олонбаяр Нарийн бичиг 88627588
32-р сургууль Ч. Ундармаа Захирал 88023458 11-р хороо Зайсан
С.Наранзул Сургалтын менежер 99155029
Д.Отгонцэцэг Сургалтын менежер 99069662
Б.Батцэцэг Нийгмийн ажилтан 94081188
Н.Баасанжаргал Сургалтын менежер 99259244
Т.Пунсалдулам Нягтлан бодогч 99074035
Б.Бат-Энх Нярав 88067987
Д.Нанжид Номын санч 86818259
Эмч
Х.Чанцалдулам Нарийн бичиг 89060677
34-р сургууль Р.Өлзийхишиг Захирал 98223172 ХУД 4-р хороо Яармагийн 1-р буудал
Т.Сэрээтэр Сургалтын менежер 98450303
Г.Төмөрсүрэн Сургалтын менежер 88300120
О.Түвшинбаяр Нийгмийн ажилтан 99037965
Г.Алтанчимэг Нягтлан бодогч 96603917
Б.Лянхуа Нярав 88225900
Х.Цэцэгмаа Номын санч 96606459
Ц.Оюунгэрэл Эмч 86021170
Ч.Бямбажаргал Нарийн бичиг 93230807
41-р сургууль И.Батбаяр Захирал 88000401 ХУД 5-р хороо наадамчдын гудамж С41
Б.Өлзийсайхан Сургалтын менежер 99833988 70043978
Ж.Жаргалсайхан Сургалтын менежер 99919264
 М.Батнасан  Сургалтын менежер  88025797
Б.Мядагбадам Нийгмийн ажилтан 99040184
Д.Цэрэндэжид Нягтлан бодогч 80500219 70049200
С.Цэцэгдэлгэр Нярав 89041208 70049200
А.Алтанзагас Номын санч 88024021
Б.Гантөмөр Эмч 94080708
Б.Бямбасүрэн Нарийн бичиг 93064120
52-р сургууль Л.Цэрэнханд Захирал 99094586 ХУД 1-р хороо 19-ийн үйлчилгээний төвийн зүүн талд
Б.Зээрээ Сургалтын менежер 99785510
Ж.Бадамцэцэг Сургалтын менежер 98603918
Б.Золзаяа Сургалтын менежер 99016530
П.Баярцэцэг Сургалтын менежер 99057852
Б.Эмдором Нийгмийн ажилтан 99845015
Б.Мөнх-Эрдэнэ Нийгмийн ажилтан 88136382
Д.Пүрэвханд Нягтлан бодогч 93062090
Э.Баттулга Нярав 99050010
С.Оюун Номын санч 99083628
Д.Оюун-Эрдэнэ Эмч 99681354
Ж.Тамир Нарийн бичиг 99840858
59-р сургууль Х. Байгалмаа Захирал 89055994  95735994 ХУД 14-р хороо Барилгын 1-1 тоот /Өлзийт хороолол/
Д.Энхболд Сургалтын менежер 90089498
Д.Даваасүрэн Сургалтын менежер 99993475
Д.Цэрэн Нийгмийн ажилтан 89236557
Нягтлан бодогч
Т.Төрмөнх Нярав 88098703
Б.Гантуяа Номын санч 88161313
О.Эрдэнэчимэг Эмч 88755057
Г.Энхчимэг Нарийн бичиг 88150028
60-р сургууль Д.Ариунаа Захирал 99167393 Хан-Уул дүүргийн 7-р хороо Яармагийн хуучин эцсийн буудлын баруун талд
Я.Алтантунгалаг Сургалтын менежер 88778181
Ч.Оюунтүлхүүр Сургалтын менежер 96098036, 99448036
С.Нямдолгор Нийгмийн ажилтан 99711631
Б.Энхсолонго Дотоод хяналтын ажилтан 99646097
Т.Нямхорлоо Нягтлан бодогч 99037303
Н.Ундармаа Нярав 99130685
Д.Анхтуяа Номын санч 88708161
Д Ариунжаргал Эмч 95411969
Д.Буянбаясгалан Нарийн бичиг 80065488
63-р сургууль С.Эрдэнэбаатар Захирал 99247571 ХУД-ийн 4-р хороо Арцатын 18-ын задгай
О.Мөнхцэцэг Сургалтын менежер 99640066 96070066
Р.Элбэгсайхан Нийгмийн ажилтан 88947788
Э.Энхболд Нягтлан бодогч 89980987
Д.Цэндбалжин Нярав 95231858
Д.Нямхүү Номын санч 99874537
Д.Чойжилсүрэн Эмч 91205456
Т.Одончимэг Бичиг хэргийн эрхлэгч 88800420
75-р сургууль Д.Тунгалаг Захирал 98655248 ХУД-ийн 2-р хороо АПУ компанийн эсрэг талд
Л.Отгонбаяр Сургалтын менежер 98088889
Н.Отгонбаатар Сургалтын менежер 89043233
Сарангэрэл Сургалтын менежер 99164464
Н.Ихзаяа Нийгмийн ажилтан 94014149
Б.Одонсүрэн Нягтлан бодогч 99157415
П.Ганболд Нярав 99200006
Э.Мөнхцэцэг Номын санч 96978222
Ц.Жавзандулам Эмч 99838150
Н.Уранбилэг Нарийн бичиг 99984986
114-р сургууль Д.Ган-Уяа Захирал 88104193 Хан-Уул дүүрэг 9-р хороо Нисэхийн эцэс
Я.Оюунжаргал Сургалтын менежер 99042036
Ц.Лувсанпүрэв Сургалтын менежер 93070001
С.Ариунаа Нийгмийн ажилтан 99708807
Нягтлан бодогч
А.Болормаа Нярав 89681120
Э.Энхчимэг Номын санч 96667000
Г.Бямбадулам Эмч 86998673
Э.Анхбаяр Нарийн бичиг 88025900
115-р сургууль С.Оюун Захирал 99112819 ХУД 15 хороо Улаанбаатар сувилалын зүүн урд
Н.Оюунчимэг Сургалтын менежер 99100926
Д.Алтантуяа Сургалтын менежер 88113805
Д.Алимаа Нийгмийн ажилтан 99279414
Б.Гэрэлмаа Нягтлан бодогч 86855599
С.Батваанчиг Нярав 89990026
П.Эрдэнэцэцэг Номын санч 88062121
И.Зулцэцэг Эмч 99087260
П.Эрдэнэцэцэг Номын санч 88062121
118-р сургууль Ц. Мөнхтөр Захирал 99792507 ХУД 8-р хороо наадамчдын зам
Д.Цэндсүрэн Бага ангийн сургалтын менежер 99253218 93031118
Б.Хандмаа Дунд, ахлах ангийн сургалтын менежер 99806650
О.Ганхуяг Нийгмийн ажилтан 88007537
М.Сарантуяа Ня-бо 96669747 98639747
Ш.Мөнхжаргал Нярав 98855005
Р.Нарантунгалаг Архив, бичиг хэрэг 99916575
А.Дэлгэрмаа Эмч 99238607
С.Хонгорзул Номын санч 88701721
130-р сургууль Р. Энхбаяр Захирал 88011694 Хан-Уул дүүрэг 15-р хороо. Хурдын байрны зүүн талд
Э.Наранмандах Сургалтын менежер 91050811
Ч.Мөнхтуяа Нийгмийн ажилтан 88012820
З.Энхтуяа Нягтлан бодогч 99057994
Д.Насантогтох Нярав 99919128
О.Жавхлантуяа Номын санч 99760110
Д.Оюун Эмч 95799233
А.Энхцэрэн Нарийн бичиг 89890097
135-р сургууль П.Энхбаяр Захирал 86135135
86135135
Хан-Уул дүүрэг 10-р хороо Морингийн даваа
Б.Туул Сургалтын менежер 99253270
Г.Ганцацрал Нийгмийн ажилтан 89210195
Д.Баасандулам Нягтлан бодогч 99144627, 86144627
Ч.Баттогтох Нярав 99027688
О.Отгонзул Эмч 89023456
Б.Маналмаа Нарийн бичиг 88008593
Аварга A.Элбэг Захирал 98111216 ХУД 3-р хороо Аварга сургууль
Б.Бат-Амгалан Сургалтын менежер 99039320
Ч.Нямдорж Нийгмийн ажилтан 98080527
Г.Энхтуяа Дотоод хяналтын ажилтан 99173708
Д.Батмандах Нягтлан бодогч 99051063
Б.Цэвэлмаа Нярав 98109828
Н.Сувд Номын санч 88032380
Г.Бямбасүрэн Эмч 94305577
Арвист хангай Т.Цэнд-Аюуш Захирал 88103384 Хан-Уул дүүрэг 3 хороо Үйлдвэрийн 50
Д.Рэнчинтодгом Сургалтын менежер 89189045
А.Мөнхцэцэг Нийгмийн ажилтан 95691933
Н.Отгонцэцэг Нягтлан бодогч 99036141
П.Ганцэцэг Нярав 88184338
В.Арвинжаргал Номын санч 96662076
Г. Ганболд Эмч 88062331
Ц. Бүжинлхам Нарийн бичиг 80014212
Америк сургууль Д. Оюунсүрэн Захирал 99123887  11-р хороо Зайсан Энхжин хотхоны урд
Алтан босго академи сургууль А. Галсанжав Захирал 94002979 4-р хороо Арцатын ам нүхт вилла хотхон
Абсолют Элит сургууль Н. Мөнхболд Захирал 88115219 11-р хороо, Тэнгэр рашааны гудамж, 79г байрны 1 дүгээр давхар
Бритиш сургууль Ж. Уорнер Захирал 89100313 4-р хороо Наадамчдын зам 50,
Жэт Сургууль Б. Одбаяр Захирал 88070584 17-р хороо 505-р байр, Тайм Скүэр хотхон,
Жэт тэмүүлэл Сургууль Б. Одбаяр Захирал 88070584 4-р хороо Наадамчдын зам гудамж, Хүүшийн ам
Монгол билиг оюун сургууль Г.  Байгаль Захирал 88100380 18-р хороо Их Монгол гудамж, маршал таун хороолол,
Монгол бизнесийн сургууль Н. Дашзэвэг Захирал 99191313 20-р хороо Чингисийн өргөн чөлөө-33
Орчлон сургууль А. Ууганбаяр Захирал 88887919 15-р хороо, Стадион оргил нийслэл хүрээ өргөн чөлөө гудамж 67 тоот
Ц.Болормаа Сургалтын менежер 99098305
Г.Хандмаа Сургалтын менежер 88022168
Х.Баттунгалаг Нийгмийн ажилтан 89448118
А.Ууганбаяр Сургалтын албаны менежер 89007949
Д.Энх-Од Нягтлан бодогч 88012789
Д.Отгонтунгалаг Нярав 88093166
Б.Оюундэлгэр Номын санч 99134517
М.Эрдэнэчимэг Эмч 88001796
С.Буянжаргал Нарийн бичиг 88005255
Орхон ХаСү Л.Баянжаргал Захирал 99118264 ХУД-ийн 3-р хороо Засаг даргын тамгын газрын байрны зүүн талд
Н.Сүнжидмаа Сургалтын менежер 99295597
Б.Батчимэг Сургалтын менежер 88060936
Т.Болорцэцэг Нийгмийн ажилтан 99236848
Л.Мөнхжаргал Дотоод хяналтын ажилтан 99060093
Г.Сэлэнгэ Нягтлан бодогч 99058629. 88058629
В.Лхагвасүрэн Нярав 99839119
Ө.Цолмонцэцэг Номын санч 89140801
Б. Дайлаахүү Эмч 99132321
Оргил Н. Өрнөхбаяр Захирал 99024102 ХУД-ийн 15-р хороо Удирдлагын академийн баруун хойно
Ж.Ганчимэг Сургалтын менежер 99053550
Ч.Жавхлан Нийгмийн ажилтан 99905028
Б.Баяржаргал Дотоод хяналтын ажилтан 99669029
Б.Болормаа Нягтлан бодогч 99084667
Т.Баттөр Нярав 99282303
Б.Мөнгөнчимэг Номын санч 99815126
Б.Мөнгөнчимэг Эмч 99815126
Оном О. Дашдорж Захирал 95167932 ХУД-ийн 3-р хороо , Аварга сургуулийн баруун талд
М. Мядагмаа Нийгмийн ажилтан, эмч 99192667
Б.Дуламсүрэн Сургалтын менежер 91218679
Я.Солонго Үйл ажиллагааны менежер, номын санч 99096847
Б.Мөнхзул Ня-бо 99128278
Сакура Х. Мөнхцэцэг Захирал 89102860, 99172860 4-р хороо Яармагийн гудамж, Наадамчдын зам,
С.Отгонпүрэв Сургалтын менежер 88110667
Б.Сайханбаяр Нийгмийн ажилтан 89558955
С. Болормаа Нягтлан бодогч 89668966
Б.Бямбасайхан Нярав 98080824
Б.Эрдэнэчимэг Номын санч 99595892
Смарт сургууль М.  Энхболд Захирал 96999660 11-р хороо, Зайсангийн тойруу, 3-р хэсэг, ХААИС 3/3 тоот Чандмань төвийн 2 давхар
Солонго Эс Эф Б. Энхжаргал Захирал 99819099 Монгол улс Улаанбаатар хот Хан-Уул дүүрэг 4-р хороо, Вива сити гудамж Солонго Эс Эф бүрэн дунд сургууль
Ж.Өнөрмөнх Сургалтын менежер 99286919 90286919
Б.Хонгорзул Сургалтын менежер 9925-6999
Д.Батцоож Дотоод хяналтын ажилтан 9406-2999
П.Түмэнжаргал Нягтлан бодогч 88117342
Б.Нямболд Нярав 88468886
Коосэн ахлах сургууль Б.Бат-Эрдэнэ Захирал 99118229 ХУД 3-р хороо Үйлдвэрчиний гудамж
Н.Уртнасан Сургалтын менежер 99025909
И.Зулбадам Нийгмийн ажилтан 91999409
Л.Цэдэн-Иш Нягтлан бодогч 88055012
Ш. Нансалмаа Номын санч 95159094
Н.Мягмаржаргал Нарийн бичиг 99952485
Монгол улс дахь Франц сургууль Л. Максанс Захирал 99953450 1-р хороо Чингисийн өргөн чөлөө , 28-1
Шинэ өнөөдөр Д.Баянмөнх Захирал 99024658 88308870 ХУД-ийн 3-р хороо Бамбууш ХХК-ийн зүүн талд
Д.Сэржмядаг Сургалтын менежер 89962886
Н.Батсайхан Нягтлан 90097189
Э.Даариймаа Нийгмийн ажилтан 99333118
М.Оюунтунгалаг Номын санч 88056506
Шинэ зуун билэг Б.Энхцэцэг Захирал 99178261 ХУД-15 хороо Туул гол гудамж
С.Солонго Сургалтын менежер 89113445
Н.Батцэнгэл Нийгмийн ажилтан 9678134
Б. Нарантөгс Номын санч 99911281
Ц.Дэлгэрцэцэг Дотоод хяналтын ажилтан 99842400
Шинэ монгол Харумафүжи сургууль Н. Өлзийсайхан Захирал 88547979 4-р хороо Наадамчдын зам   гудамж,  480-а ,
Эрдмийн гүүр элит сургууль Ө. Манлайхүү Захирал 95018316 11-р хороо /17021/, Зайсангийн тойруу гудамж, 32е байр 1 тоот
Этүгэн Н. Хүлэгсайхан Захирал 99825197 ХУД, 15-р хороо ХД-72
Г.Эрдэнэцэцэг Сургалтын менежер 96550900
Г.Урантуяа Сургалтын менежер 99402425
Г.  Энх-Амгалан Нийгмийн ажилтан 99545348
Г.Урантуяа Дотоод хяналтын ажилтан 99402425
Н. Бадамсүрэн Нягтлан бодогч 99073969
Ч.Болормаа Нярав 80162950, 99162950
Номын санч
Төгсжаргал Эмч
Язгуур сургууль Б. Болортуяа Захирал 91113626 11-р хороо, зайсангийн гудамж, Интернэйшнл рент хотхон 10-р байр
Албан бус-Насан турший боловсролын төв Т. Рэгзэдмаа Захирал 91111376 20-р хороо ТҮК-ийн байрны 2 давхарт